-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Zaakceptował Ciebie jako przewodnika w stadzie , teraz musisz mu pokazać ze rodzice są ważni , że Oni też dają jeść i pomalutku i do nich się przyzwyczai . Nie dziw się ze będzie spał na dywanie ... od 2 maja spał na gołych deskach :cool1: wkliknij w gogelki ...,, Okiem psa" to świetna książka pozwalająca poznać psie zachowania , może złapiesz w wersji elektronicznej ,bo czy u nas w ksiegarni jest to nie wiem [/B][/COLOR][/FONT][/quote] jest w księgarniach internetowych a i ja POLECAM książke.... mogę Ci pożyczyć na razie ;)
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']:roll: To dzwonic czy nie? Zastanow sie? A ona nie wie o tym,ze jest na forum publicznym o tym co sie dzieje??[/quote] myśle że wie- szef schroniska czyta wątek :roll: jeżeli to jedyna słuszna droga aby pomóc psom- dzwoń! ja tu jestem najmniej ważna;) [URL]http://www.czterylapy.k9.pl/[/URL] [QUOTE] Podobnie jak to ma miejsce w wielu miastach ościennych stowarzyszenie czyni i nadal będzie czyniło starania o przejęcie nadzoru nad schroniskiem dla zwierząt gdyż los zwierząt zaniedbanych, niechcianych, bezdomnych jest przedmiotem naszej najwyższej troski.[/QUOTE] :roll::roll: -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
aaaa nie ma strony STOWARZYSZENIA!!!! tel:507 118 960 DR. WET. :roll: -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Pisała do mnie maggie1971,że może onka zabrac do kliniki,ale nie mogła się dodzwonić do Magdy i główne pytanie,co z nim zrobić o ile uda mu się wyzdrowieć,czy jest dla niego dt?Kasa dla niego by była,maggie ma 100 zł z bazarku i ja daje 100 zł,tylko to trzeba dogadać[/quote] :niewiem: może rozmawiałam z EMIR w tym czasie ... jestem na telefonie -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Jesli ma byc zamowienie dopiero w poniedzialek, to nie rozumiem dlaczego schroniskowa wetka nie moglaby tego zrobic? Surowica wtedy byla by u niej czyli szybciej w schronsku??? [B][COLOR=red][U]POZA WSZYSTKIM ZAŁOZYLA STOWARZYSZENIE aby pomagac zwierzetom, chyba??[/U]:roll:[/COLOR][/B] [B]Clockwork, daj mi jej nr.tel.[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]CHYBA....:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.czterylapy.k9.pl/"] www.czterylapy.k9.pl [/URL]w kontaktach. dzwoń- ja wylece z pracy ale nieistotne- nie poprzestane walczyć o lepsze jutro dla tych psów ... walcze od dwóch lat- czy to ONI czy poprzednicy czy następcy.... jestem tak TYLKO DLA NICH! bo bez nas te psy nie mają szans! -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam do EMIR- nie ma na stanie surowicy- musiałaby zamówić z Niemiec a koszt przekroczyłby 7 tys. zł. Kiedy by było na miejscu nie wiadomo- bo o surowice ciężko... Wszystkie szczeniaki i psy które miały bezpośredni kontakt, lub mają objawy mają dostać dupholete, enteroferment... W schronie im tego nie podadzą :shake: bo to "koszta" Psy przerzucane są z kojca do kojca:shake: te które miały kontakt ze szczeniakami już ze 2 x zmieniły miejsce:shake: burdel burdel i jeszcze raz burdel.... dorosłego psiaka który dziś miał biegunke ze śluzem,wymiotował żółcią i sie przewracał- przenieśli obok suki która za góra tydzień bedzie sie szczenić :angryy::angryy: bo nie ma miejsc :angryy: wciągnięto mnie w prace w schronie ale tylko po to żeby mieli se kim doope wycierać,myśleli że zamkną mi morde... OOO NIE!!!! KONIEC CIERPIENIA!!! ILE LAT ISTNIEJE TEN SCHRON TYLE TEŻ PSY PRZECHODZA GEHENNE!!!!! Przemoc, niedożywienie, selekcja psów poprzez sztuczne przepełnianie kojców, brak opieki weterynaryjnej .... OT JASTRZĘBIE! -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][B]jestem w końcu na kompku TAK ONeczek dziś do 13-14 spoko- nie szalał jak zawsze ale był w dość dobrej kondycji- nic nie niepokoiło mnie.... koło 14tej położył sie i leżał, leżał, leżał.... nie chciał pić, nie jadł. parzył tylko smutnymi ślipkami na mnie.:-(.. wzięłam go na ręce, pomacałam po brzuszku a on zaczął "jęczeć"... COŚ MU JEST. postawiłam- zarzucało mu dupką, nóżki odmówiły posłuszeństwa... NIE WIEM CZY TO "TO" ale jest "szansa" że TAK - jednakże są to pierwsze objawy. CZY BIERZEMY ONKA DO KLINIKI??? czy próbujemy?? Czy jeszcze nas wesprzecie??:oops::-( Jeżeli TAK to [SIZE=3]CZY KTOŚ MÓGŁBY GO ZAWIEŹĆ DO KLINIKI??[/SIZE] DZIS GO JUŻ NIE WYDADZĄ NAM ale jutro 11-16 schron jest najnormalniej w świecie czynny... LICZĄ SIE GODZINY :-( ARKO- w tym tygodniu zostały wydane 2 szczeniaki jak dobrze pamiętam. Dzwoniła do mnie dziewczyna którą spotkała Marchewa u weta. mała odżyła po zastrzykach- nie miałam nigdy do czynienia z parwo i nie wiem czy przy TYM mogłaby odzyskać siły tylko po zastrzykach.... Mała zjadła na działce jabłko- to też zwymiotowała i wyqpkała i zrobiło sie jej lepiej- ma apetyt, pije, biega- miejmy nadzieje że to jabłko było powodem niestrawności i złego samopoczucia, ale nie możemy też wykluczyć wirusa. bedzie mnie na bierząco informować w razie "gdyby" Gdybyśmy zdobyli surowice to Ona też chce jedną dla małej- nie zaszkodzi a nie ma co gdybać [SIZE=3] CZYLI POTRZEBUJEMY nadal 10 SUROWIC!![/SIZE] jednego szczeniaka odebrała pani którego wczoraj przywiozła a o którym powiedziano mi że "podrzucony" :mad: podobno nie spała w nocy- sumienie nie dawało jej spać. Poinformowałam ją o wirusie i kazałam zdobyć surowice. Kilka dorosłych psów ma biegunki, kilka jest "nie swoich" (2 chore onki) jeden wymiotował i słaniał sie na nogach ... i teraz... "TO"? czy złe żywienie, niedożywienie, ??? spojrzałam w papiery schroniskowe- w maju mieli kilka "nagłych" padnięć w krótkim okresie czasu- więc wirus może krążyć od dłuższego czasu.... :shake: Zaraz pisze do EMIR czy ma surowice- czytam że dla 3 szczeniaków byłaby w Dąbrowie??? czyli pytać o minimum 7??? [/B][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NEFER ZOSTAŁ U MATEUSZA!!!! :multi::multi::multi: (foto) relacja potem... tera z Alutką opijamy jego nowe życie KAWĄ :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie marudź masz moje hasło :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] na amstafowe nie... na boxery :cool1: dawa login i hasło :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Formica może zmaówić surowicę z hurtowni, ile będzie, koszt jednej ok. 26 -30 zł. Zamawiać?[/quote] ale sie jąkasz halbinko... abo mam dejavu :roll: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeżeli amikat albo maggie nie załatwią to jasne że bierzemy. minimum [SIZE=4]szt.[/SIZE][SIZE=6]10[/SIZE] - o pieniądze bedziemy martwić sie potem- tera ino maluszki.... i psy które miały kontakt bezpośredni ze szczeniorami na spacerach- boxer, amstaff i sunia. i miejmy nadzieje że większość psow odpornych :-( mnie jutro do wieczora nie bedzie na kompku ale myśle że jakoś sie porozumiemy czy ktoś już załatwił EDIT: może Madzi nie bedziemy fatygować- amikat jedzie jutro do mnie do schronu więc jak ma skąd niech wiezie od razu.... a jak nie to niech Formica załatwia szybciorkiem [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Mateusz to mógłby TU sie ujawnić a nie na amstafowym bo ja tam nie moge wleść :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]majga :evil_lol::evil_lol: bo wystraszysz Mateusza i rano zadzwoni że zrezygnował bo ma małe łożko :evil_lol::evil_lol: choć powód byłby dla mnie zupełnie nie zrozumiały- my też mamy małe łóżko ale w nogach u Klocunia zawsze jakoś sie zmieszcze :roll::roll::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Sylvia_76']Matko! Co za koszmarni ludzie... Nie mam pojęcia, co można zrobić... Kurczę, pies nie wygląda na psa w typie tylko na doga. Może ma tatuaż (ucho, pachwina)... Jeśli tak - to można by próbować coś zdziałać przez hodowcę, jeśli nie - nie mam pomysłu...[/quote] miał tatuaż ale nie do odczytania- same kropki :shake: nie pamiętam czy gdzieś ktoś pisał czy mówił mi ktoś z dogów przez telefon że hodowle już namierzył, po charakterystycznej strzałce na głowie... ale co dalej nie wiem... z tym że CI obecni dostali go 2 mies temu od kogoś :roll:
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B][U]ILE KOSZTUJE SUROWICA DLA 1 SZCZENIAKA??? i czy możemy liczyć na wsparcie?? [/U] [SIZE=3]Amikat jutro do mnie jedzie i może załatwiłaby w Katowicach.... u nas nie dostaniemy u wetów! mamy 7 szczeniaków i na razie tylko im! choć kontakt z czekoladkiem lub z psami które miały kontakt ze szczeniakami miały wszystkie psy.. Psy przerzucane są z kojca do kojca.... [/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w schronie pracuje do końca lipca albo do końca wakacji...o ile wytrzymam... w takiej atmosferze, z takimi zasadami i z taką samowolką nie da sie pracować... bede tam jeździć ale jako wolontariusz. TYLKO DLA PSÓW :-([/B][/COLOR][/FONT] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Zasada jest taka, ze wszystkie psy/koty ze stada w ktorym stwierdzono wirusowke dostają surowice. Tu nie ma na co czekac.[/quote] [quote name='clockwork'] [COLOR=Red][B] na surowice w schronie nie mamy co liczyć GDZIE TO MOŻNA DOSTAĆ I JAKA JEST CENA???[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mamy ponad 90 psów... :shake: czy szczepione też muszą dostać surowice??? o ile były szczepione a nie tylko wpis w książeczkach [/B][/COLOR][/FONT] -
Jamnikowaty szczeniak pojechał do super domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podnosze... szczęściarze że nie musieli zostać w schronie ....[/B][/COLOR][/FONT] -
mix doga- ok. roczna sunia zabrana ze schronu do domu ...
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:...bidulka do którego kojca ?? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]13... :hmmmm: tam gdzie była trzynóżka... Panowie zrobili przeprowadzki psom- w niektórych jest i po 8- 9 sztuk :-( jak one mają być zauważalne :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]czy propozycje tymczasów nadal aktualne??? czy zbyt duże ryzyko dla psów rezydentów? czy mogę wydawać szczeniak ze schronu kiedy nie mają objawów?? a informująć potencjalne domki????[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='majqa']No jedno jest pewne, o czym powinien wiedzieć, że to typ psa, absolutnie absolutnie, podkołdernego. Nie wyobrażam sobie by Nefer miał nie spać w łóżku (właśnie spoglądam na swoją rozwaloną wyrkowo Jolę).;) Takiego komfortu życzę Neferkowi z całego serducha.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhaha... spytałam Mateusza gdzie bedzie spał Nefer w łożku??:siara::siara: a On mi że na posłaniu obok jego łóżka, a ja na to- toż to można podciągnąć pod znęcanie sie nad zwierzętami :evil_lol::evil_lol: do TOZu go podam :eviltong::eviltong::diabloti: Mój Kloc też własnie grzeje panci miejsce pod kołderką ... z klenotami wywalonymi na widok :roll::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Neferkowy przyjaciel ;) witamy matsta1;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa Mateusz :razz::razz: witamy witamy :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
-
chce wyrwać kraty... COCKER SPANIEL. Już w domu u Nikity!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ja to nie wiem czy to był dobry pomysł z tym Nikitowym domkiem....:-(:-( jak można nie pozwolić psu na łóżku spać i kazać mu iść na miejsce :placz::placz: toż to maltretowanie Texasia :placz::placz::placz: Do TOZu cie podam :diabloti::diabloti::eviltong: KOCHAM CIE NIKITA I CAŁA TWĄ FAMILIE :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='matsta1']Widzialem dzis Boxerka i jest sliczny i strasznie milutki widac bylo ze energiczny :) Oby znalazl szybko domek:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: ktoś ty??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
mix doga- ok. roczna sunia zabrana ze schronu do domu ...
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sunia poszła do kojców ogólnych.... między 5 innych suczek [/B][/COLOR][/FONT] -
EDIT do NASZEGO DOZIA: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wczoraj o 16 tej przyjechali po doga- pan dostał reprymende czy musieli przerwać urlop na karaibach że trwało to 2 dni :diabloti: a co on mi na to??? gdyby pani wet nie nalegała zostawiliby go tu jeszcze 5 za kare :angryy::angryy: spytałam czy nie chca go oddać- że dogi adopcje bardzo chętnie wezmą go pod swoje skrzydła i poszukają domku odpowiedzialnego. NIE NIE CHCĄ GO ODDAĆ BO DOSTALI GO 2 MIES TEMU OD KOGOŚ .... i że zawsze im psy uciekały i to nie pierwszy którego odbierają ze schronu ...:angryy::angryy: 2 razy podkreśliłam że jeśli go nie będą chcieli to jestem TU i dam m namiary na dogiadopcje ....[/B][/COLOR][/FONT]