Jump to content
Dogomania

JoSzkaN

New members
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

JoSzkaN's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. W moim życiu przewinęło się wiele psów. Mieli rodzice, rodzeństwo też ma psiaki i ja również. Faktycznie styl życia trzeba dopasować do psa (lub wybrać psa odpowiedniego do trybu życia). Kiedyś miałam cziłała suczkę, a siostra miała jej brata. Psy z jednego miotu a zupełnie inne charaktery. Moja Lalunia narwana, wszędzie jej było pełno a braciszek leniuch. U nas miał cały ogród do wybiegania a i tak jego ulubioną rozrywką było spanie. Jedynie zmieniał miejsca spania. Latem uwielbiał taras i nawet nie przeszkadzało mu że siostra szczekała i go zaczepiała.
 2. Podobny problem miała siostra ze swoim psem. Najpierw wzięli dziką suczkę, a gdy ta nie dawała się oswoić doradzono jej wzięcie drugiej suczki i tak zrobili. Niestety niewiele to pomogło, pani weterynarz stwierdziła że widocznie lękliwa suczka może mieć problemy psychiczne i albo leki albo pomoc profesjonalisty. Lekami nie chcieli jej otumaniać a behawiorysta wziąłby majątek więc suczka samoczynnie się oswaja przy koleżance. Obecnie jest na tyle dobrze że boi się tylko obcych ale gdy jest w znajomym środowisku zachowuje się normalnie.
 3. A myślałam że tylko ja mam killera zabawek :D mojemu psinie od jakiegoś czasu zaczęłam kupować kości, ale gdy był w domu to strasznie brudził. Więc znalazłam alternatywę, suszone kości. Dla mnie i Labiego to rewelacja, psina zadowolona a pilnuje gnata to nawet jak jest porządnie wymemlany nie muszę zbierać resztek bo są u niego na poduszce. Najlepsze suszone są na https://krainaradolin.pl/ . Labi i ja polecamy :)
×
×
 • Create New...