No dziewczyny Wiki jedzie juz do swojego nowego domku !!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
Państwo fantastyczni. Maja serce do zwierzat . Wszystko teraz to juz tylko moze byc lepiej . Bardzo sie cieszymy , radosc nasza nie ma granic. W koncu po tak dlugim, czasie Wiki bedzie spala u siebie :) Najprawdopodobniej zostanie Wiki , ew. Wika.:p