Jump to content
Dogomania

Klaudia :-)

Members
  • Posts

    2888
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klaudia :-)

  1. jak dla mnie smycze skórzane to porażka są cięzkie,trudno upchnąć w kieszeni,nie da się nimi przeciągać z psem(co często wykorzystuje jak nie mam zabawki),zimą sztywnieją,nie powinny być moczone np. podczas letnich kąpieli zdecydowanie preferuje nylonowe:-) identyfikatorek polecam taki [URL]http://www.quicktag.pl/site.php?id_menu=8&sklep&s=lista_grup[/URL]
  2. obrzeramy się:-) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/168/5791c983307275b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/f6033c13abcd5d13.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/169/4c2d2d79f3a557d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/164/fd545ae711f67603.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/314ce1fa234b633e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/63b060282882ed78.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/169/11ce645920b8be8a.jpg[/IMG][/URL]
  3. diabełek będzie miał taką samą jak Mikulcowa:-)
  4. Regis cudne fotki:-)
  5. witanko,nie obijamy się:-),a później może jakieś fotki wstawie
  6. wiesz jak dla mnie szkolenie ma tylko sens jak uczestniczy w nim para:przewodnik i pies,dla mnie nie sztuką jest nauczenie psa siad,waruj czy zostań,ale przekazanie jego właścicielowi jak ma z nim pracować a jeśli chodzi o socjalizację to tym bardziej powinnaś z nią w tym uczestniczyć, nauczyć się interpretować jej zachowania,wiedzieć kiedy pokazuje uległość,kiedy jest zestresowana,a kiedy może dojść do konfliktu a tak z ciekawości co to ma być za szkolenie,u kogo?
  7. śliczne foteczki:-) w ramach obsługi nowego aparatu powiem Ci,że najczęściej korzystam z wyboru scen i tam sport lub portrety:-)
  8. Ania może spróbujcie z majtkami w domu:-)
  9. jakie słodkie rudaski:-) klonik księciulka
  10. oj bimbrowa szalejecie,szalejecie
  11. jakie śliczne stadko,ile rudasków
  12. bardzo fajne opowiadanko:-)
  13. latający Hakerek super:-) gratuluje i-clicka i czekam na relacje z używania go:-)
  14. witamy Ula:-) Anza lece objerzeć:-) Reno ja też czekam na torek i obóz:-)
  15. witanko po przerwie ,fajne stadko:-)
  16. super fotaski,Deli urósł i jest coraz pięknięjszy. a aparacik super,mam taki tylko czarny i powiem Ci,że spisuje się całkiem fajnie:-)a jak dla mnie najważniejsze,że fotki w ruchu wychodzą nie jak zamazane plamy
  17. no jasne,że poznaje małe potworka:-)jak tam tunelik? Anza a special to you:-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/159/16afa2b99b27d43a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/87be22ba19a51cb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/166/268d2cac34343ec5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/167/b356caf45c521961.jpg[/IMG][/URL]
  18. no tak już młody napastuje biedną Pepper:-) czekam na nowe fotki
  19. co do jej większej agresji w kagańcu i na smyczy to jest normalne,w kagańcu wie,ze w razie starcia nie ma jak się bronić,więc pokazuje swoja siłę wcześniej,żeby uniknąć starcia,a dodatkowo to,że jest na smyczy powoduje to,że sunia czuje poparcie właściciela,co daje jej większą pewność siebie,na smyczy dochodzi jeszcze inna kwestia,jeżeli napinasz smycz to stawiasz psa w pozycji w której nie ma wyjścia,musi przybrać pozycję ataku i wtedy nawet niewinne wąchanie może przerodzić się w psią bójke
  20. dam jeszcze kilka linków głownie ze strony Jacka Gałuszki [URL]http://www.wesolalapka.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=39&Itemid=136[/URL] [URL]http://www.wesolalapka.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=37&Itemid=138[/URL] [URL]http://www.wesolalapka.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=44&Itemid=139[/URL] [URL]http://www.szkoleniepsow.fora.pl/[/URL]
  21. śliczny zimowy Akulec
  22. jaką bordzie męczył cudny Deli? mały złodziej,ale no cóż jak pańcia nie uważa gdzie co zostawia to tak ma:-) a pastuchy chyba mają coś do tego papieru toaletowego,bo moja też przeabiała kolejne rolki na wiórki
×
×
  • Create New...