-
Posts
2888 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudia :-)
-
jak dla mnie smycze skórzane to porażka są cięzkie,trudno upchnąć w kieszeni,nie da się nimi przeciągać z psem(co często wykorzystuje jak nie mam zabawki),zimą sztywnieją,nie powinny być moczone np. podczas letnich kąpieli zdecydowanie preferuje nylonowe:-) identyfikatorek polecam taki [URL]http://www.quicktag.pl/site.php?id_menu=8&sklep&s=lista_grup[/URL]
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Klaudia :-) replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
obrzeramy się:-) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/168/5791c983307275b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/f6033c13abcd5d13.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/169/4c2d2d79f3a557d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/164/fd545ae711f67603.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/314ce1fa234b633e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/63b060282882ed78.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/169/11ce645920b8be8a.jpg[/IMG][/URL] -
Wspólna galeria Tysona,Garo i Kropka psów z ksiezyca od str 384
Klaudia :-) replied to teqquila's topic in Galeria
Tysik i woda:-P -
diabełek będzie miał taką samą jak Mikulcowa:-)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Klaudia :-) replied to Mudik's topic in Foto Blogi
czekamy,czekamy:-) -
Regis cudne fotki:-)
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Klaudia :-) replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
witanko,nie obijamy się:-),a później może jakieś fotki wstawie -
wiesz jak dla mnie szkolenie ma tylko sens jak uczestniczy w nim para:przewodnik i pies,dla mnie nie sztuką jest nauczenie psa siad,waruj czy zostań,ale przekazanie jego właścicielowi jak ma z nim pracować a jeśli chodzi o socjalizację to tym bardziej powinnaś z nią w tym uczestniczyć, nauczyć się interpretować jej zachowania,wiedzieć kiedy pokazuje uległość,kiedy jest zestresowana,a kiedy może dojść do konfliktu a tak z ciekawości co to ma być za szkolenie,u kogo?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Klaudia :-) replied to Mudik's topic in Foto Blogi
śliczne foteczki:-) w ramach obsługi nowego aparatu powiem Ci,że najczęściej korzystam z wyboru scen i tam sport lub portrety:-) -
Moja księżniczka ZULA i dwójka ludzkiego rodzeństwa:-)))
Klaudia :-) replied to aneczka0106's topic in Galeria
Ania może spróbujcie z majtkami w domu:-) -
jakie słodkie rudaski:-) klonik księciulka
-
Historia bokserka Imbirka (Sułtana) z Kundelka :))))))
Klaudia :-) replied to g_o_n_i_a's topic in Galeria
oj bimbrowa szalejecie,szalejecie -
jakie śliczne stadko,ile rudasków
-
Moja księżniczka ZULA i dwójka ludzkiego rodzeństwa:-)))
Klaudia :-) replied to aneczka0106's topic in Galeria
bardzo fajne opowiadanko:-) -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Klaudia :-) replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
latający Hakerek super:-) gratuluje i-clicka i czekam na relacje z używania go:-) -
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Klaudia :-) replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
witamy Ula:-) Anza lece objerzeć:-) Reno ja też czekam na torek i obóz:-) -
witanko po przerwie ,fajne stadko:-)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Klaudia :-) replied to Mudik's topic in Foto Blogi
super fotaski,Deli urósł i jest coraz pięknięjszy. a aparacik super,mam taki tylko czarny i powiem Ci,że spisuje się całkiem fajnie:-)a jak dla mnie najważniejsze,że fotki w ruchu wychodzą nie jak zamazane plamy -
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Klaudia :-) replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
no jasne,że poznaje małe potworka:-)jak tam tunelik? Anza a special to you:-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/159/16afa2b99b27d43a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/87be22ba19a51cb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/166/268d2cac34343ec5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/167/b356caf45c521961.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Klaudia :-) replied to Mudik's topic in Foto Blogi
no tak już młody napastuje biedną Pepper:-) czekam na nowe fotki -
Moja księżniczka ZULA i dwójka ludzkiego rodzeństwa:-)))
Klaudia :-) replied to aneczka0106's topic in Galeria
co do jej większej agresji w kagańcu i na smyczy to jest normalne,w kagańcu wie,ze w razie starcia nie ma jak się bronić,więc pokazuje swoja siłę wcześniej,żeby uniknąć starcia,a dodatkowo to,że jest na smyczy powoduje to,że sunia czuje poparcie właściciela,co daje jej większą pewność siebie,na smyczy dochodzi jeszcze inna kwestia,jeżeli napinasz smycz to stawiasz psa w pozycji w której nie ma wyjścia,musi przybrać pozycję ataku i wtedy nawet niewinne wąchanie może przerodzić się w psią bójke -
dam jeszcze kilka linków głownie ze strony Jacka Gałuszki [URL]http://www.wesolalapka.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=39&Itemid=136[/URL] [URL]http://www.wesolalapka.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=37&Itemid=138[/URL] [URL]http://www.wesolalapka.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=44&Itemid=139[/URL] [URL]http://www.szkoleniepsow.fora.pl/[/URL]
-
Aki border collie o bursztynowych oczach ^_^
Klaudia :-) replied to Madzika's topic in Border Collie
śliczny zimowy Akulec -
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Klaudia :-) replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
a proszę bardzo -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Klaudia :-) replied to Mudik's topic in Foto Blogi
jaką bordzie męczył cudny Deli? mały złodziej,ale no cóż jak pańcia nie uważa gdzie co zostawia to tak ma:-) a pastuchy chyba mają coś do tego papieru toaletowego,bo moja też przeabiała kolejne rolki na wiórki