śliczne fotki:-) Anza co do filmiku zgadzam się w 100% i narazie robiłabym tak,żeby unikać tego obrotu,bo on tak naprawdę utrwalił sobie pani się odwraca to trzeba zrobić "do mnie". Narazie dawałabym komende zostań(zo) i odchodziła przodem do niego,chwile stoisz i raz wracasz do niego,a raz wołasz do mnie(oczywiście nie ciągle w takiej samej kolejności,ale np. 3 razy do mnie,5 razy wracasz a potem raz do mnie,3 wracasz,2 do mnie). A jak już będzie bez problemu tak zostawał wróć do ćwiczeń kiedy odchodzisz tyłem do niego,ale odwracaj się poczekaj pare sekund i dopiero wołaj. Zdarza Ci się również wydać komende gestem zanim wydasz komende słowną. Przy szczeniorze nie powtarzałabym też tyle razy tej samej sekwencji tutaj było to siad,zostań,do mnie,dostawienie do nogi.Pracuje z bardzo fajną radością:-)