Święta cudne:-) Myślałam,że będzie gorzej ją opanować przy stole,ale było ok,po przywitaniu wszystkich gości padła. Potem się pobawiła z rodzinką piłką,posiedziała na rękach,zjadła i znowu spanko.
Verti jest z czeskiej hodowli Dajavera.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/43/cff08c57a833dc75med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/42/7091c5dc25f1f0f2med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/43/fe9be65bd3f3a6b7med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/306/762b0effe18887bdmed.jpg[/IMG][/URL]