To prawda Julek i Gałka są cudownymi psiakami. :) Ale niewiem czemu Babcia Owieczka i Lękuś, Burrito też są cudownymi psiakami, a nikt do nich nie zagląda :(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47297[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48077[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48102[/url]