[B][COLOR="Blue"]Przepraszam, że dopiero teraz wstawiam zdjęcia, ale wcześniej nie mogłem. [/COLOR][/B]
[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1751/dsc02325vb1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3223/dsc02326fx4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1994/dsc02328sc7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1761/dsc02331rr0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5337/dsc02332za2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/8159/dsc02334aq6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/103/dsc02336zp1.jpg[/IMG]
Pani nadal sie nie zdecydowała. Ale z nią rozmawiałem i wiem, że bardzo chce, aby Lękuś był z nią. Ona jest teraz w złym położeniu. W swoim życiu ma bardzo ciężką sytuacje.
[quote name='anula1959']Przemku , trzymam kciuki a załych sił , tak bym chciała ,żeby się Lękusiowi udało ! Ty też się postaraj , liczymy na Ciebie![/QUOTE]
Zrobie wszystko co w mojej mocy :) On jest taki cudowny :loveu:
Pani powiedziała, że jeszcze nie podjeła decyzję. W poniedziałek jadę do niej, bo mnie o to poprosiła i pokaze jej kilka zdjatek i powiem cos wiecej :) Trzymajcie wszyscy kciuki :thumbs:
Oj Fedzia. Trzeba dać jej troszkę czasu a napewno się zmieni. Fredzia jest naprawde cudowną psinką. Napewno juz niedlugo sie zmieni. :)
Przepraszam ze nie ma jeszcze fotek, ale nie mam kabelka. postaram sie do konca tygodnia je wzucic, a jak nie to po wekendzie będą na 1000000000000%