Byłem dzisiaj w schornisku i wimiziałem go od wszystkich cioteczek. Na poczatku nie chcial podejsc ale po kilku minutach przekonal sie do mnie :) Zmienil klatke i jest teraz z innymi mallymi pieskami. Jak podszedłem do jego nowego boksu to tak fajnie wylegiwal sie na sloncu :)
Hej Wam wszystkim :) To ja Wasza kochana Sabcia:
[IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1483/20070520m5110043qf7.jpg[/IMG]
A oto mój lepszy profil:
[IMG]http://img387.imageshack.us/img387/2707/20070520m5110036wy9.jpg[/IMG]
A to znowu ja z uśmiechniętym pysiem :)
[IMG]http://img387.imageshack.us/img387/1341/20070520m5110039uu2.jpg[/IMG]
Ja na lóżeczku mojej Pani:
[IMG]http://img387.imageshack.us/img387/268/20070520m5110005zi4.jpg[/IMG]
A tu ja z moją Kochaną nową Mamusią :loveu:
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/126/20070520m5110052qu9.jpg[/IMG]
[quote name='Gosiapk']A czy Lękuś pozwoli się wymiziać?[/quote]
To znaczy Lekus juz podchodzi do mnie, abym go poglaskal. Ale gorzej jest jak zobaczy smycz :-(