Jump to content
Dogomania

DarkAngels

Members
  • Posts

    2577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkAngels

  1. [quote name='Le-Madzik']Witajcie [IMG]http://club-chow.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://club-chow.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://club-chow.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Słuchajcie... Kacper jest przesłodki. Jest mu bardzo dobrze, dbamy o niego i już się przyzwyczaja do nowego domku. No cudo chodzące, spokojniutkie. Właśnie siostra mi napisała, że dziś przyszła sąsiadka ze swoim psem. Kacperek podbiegł do niego powąchał go i luzik. Odszedł. Czyli ta jego agresywna reakcja na Lestera to jednak zazdrość. Czuł jego zapach na nas i w aucie, więc chciał się pozbyć rywala. Inne psy toleruje bez agresji. Ulga...... :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Ale się ciesze, że wszystko się udalo :) :) :)
  2. Hej. W sobote byłem u Pani Ani we Wrocławiu. Sabcia czuję się świetnie. Nawet jej się zrobiły takie małe zaokręglenia po bokach. Co do kiciów to Sabcia nie jest jeszcze zbytnio zaklimatyzowana :) Ona chce się z nimi bawić, a kicie uciekaja gdzie pieprz rośnie :evil_lol: Za Panią chodzi krok w krok, śpi z nią w łóżeczku. Gdy Pani wychodzi do pracy to Sabcia wyje i szczeka, ale nie jest sama ponieważ mąż Pani Ani pracuje w domu i dzielei pociesza Sabeczke, że jej nowa mama niedługo wróci. Sabcia z Panstwem jeździ wszędzie: A to do sklepu, a to do parku. Była nawet w szpitalu :) i lekarze nic nie mówili :) Cieszę się, że wsyztsko wyszło dobrze :) Ciesze sie ze moglem pomóc ;)
  3. Lękuś czeka na swoj jedyny i wymarzony domek :)
  4. Ja coś pokombinuje na komputerze :) Potem jakos po kseruje i w piatek pochodze po miescie i poroznosze po sklepach zoologicznych i weterynariach :)
  5. Lękuś nadal czeka na swój domek :)
  6. Hopaj na pierwszą stronkę po domek :)
  7. [quote name='patch75']super dzieki!!:multi::multi:[/QUOTE] Nie ma za co :) On jest taki cudowny, a te uszy :)
  8. Lękuś nadal czeka na swój jedyny i kochający domek ... Kto go pokocha? [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/3924/dsc00314ny6.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/3275/dsc00315pw3.jpg[/IMG]
  9. A więc tak: Gdy pierwszy raz zobaczyłem Kacperka to odrazu się w nim zakochałem. On ma taką przecudną mordkę. I te oczy :) [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/9656/dsc00383ec8.jpg[/IMG] Gdy już dostałem pieska od Pana Andrzeja (Kierownika Krakowskiego Schroniska) po załatwieniu wszystkich formalności poszliśmy na spacerek, ponieważ mieliśmy ponad godzinke do pociagu. Na spacerku piesio był bardzo spokojny :) Gdy już się załatwił poszliśmy na dworzec i czekaliśmy na pociag. [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/629/dsc00368yv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1827/dsc00370wk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/232/dsc00371cf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7097/dsc00372kf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4947/dsc00373bz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9797/dsc00374pw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2350/dsc00375cc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3041/dsc00376mj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2600/dsc00377hw9.jpg[/IMG] Chowek na początku w pociągu nie chciał się położyć, ale po pół godziny to uczynił. Potem chciał wleźć mi na kolana. Strasznie się do mnie tulił i lizał mnie po rękach, No normlanie ... :) On jest naprawdę cudowny. Gdybyła kontrol biletów to się dopiero zaczeło :) Gdu konduktor otworzył gwałtownie drzwi Kacperek postanowił, że troszke se poszczeka. Więc to uczynił. (Swój pies, poznał się na ludziach :) ) Po czterech i pół godzinki do jechaliśmy na dworzec do Wrocławia gdzie czekali już na nas nowi właściciele. Z peronu we czwórke (Ja, Kacper, Nowa Mama i Tata :)) na trawke. Po wysiusianiu się usiedliśmy i podpisaliśmy umowe :):):) Fotki z pociagu :) [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9127/dsc00378cd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1083/dsc00379cv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7007/dsc00380vf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4634/dsc00381fa1.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4240/dsc00382lk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8835/dsc00384re2.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4108/dsc00385uo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/8408/dsc00386tv1.jpg[/IMG] Bardzo się ciesze, że wszystko się udało :) i że mogłem pomóc :)
  10. Poniżej wstawiam zdjątko z treningu :) [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/521/dsc00326aa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8239/dsc00327mt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7817/dsc00328wh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/4174/dsc00329di0.jpg[/IMG] [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/9642/dsc00330gz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9567/dsc00331bw3.jpg[/IMG]
  11. Jutro będe u Lękusia :multi:
  12. [quote name='florida_blue']bardzo się cieszę - udanej podrózy [B]przemas-ol[/B] :)[/QUOTE] Dzieki [B]florida_blue[/B] :)
  13. Tak. Jutro jadę do Krakowa po Kacperka, z tamtad jade do Wrocławia :)
  14. GAŁECZEK SIĘ PRZYPOMINA I PROSI O DOMEK :loveu:
  15. LEKUŚ NADAL CZEKA NA SWÓJ TEN JEDYNY I KOCHAJACY DOMEK :-( :loveu: KTO GO POKOCHA?
  16. [quote name='Aga_Mazury']...no zobaczymy jutro....czy moje piękne tęczowe smycze wróciły:eviltong:[/QUOTE] CIOCIA, NIE MARTW SIE WSZYSTKO JEST OPRÓCZ OBRÓŻKI KARUSI. NIE CHCIELIŚMY JA JUZ STRASZYC :)
  17. Kasżd yjeden pomysł jest dobry. Hopaj na pierwszą stronkę :)
  18. Kasżd yjeden pomysł jest dobry. Hopaj na pierwszą stronkę :)
  19. Transporterki, dokumenty, smycze i obrózki oraz kagance zostaly dzisiaj dowiezione do Mateusza :)
  20. Ale się strasze, że kolejny psiak ma swój domek. Jeszcze zaledwie kilkanascie dni i Karusia bedzie w swoim kochajacym i cieplym domku :)
  21. Dzieki Wam wszystkim. On naprawdę jest kochanym psiakiem :) On zasługuje na ciepły i kochajacy domek. :loveu: W poniedzialek bede u niego, porobie jeszcze kilka fotek. A jutro wstawie ze dwie trzy. Dzisiaj juz nie dam rady :)
  22. Zdjatke ze szkolenia wstawie jutro, dzisiaj nie dam rady :)
  23. Lękuś na pierwsza stronke :)
  24. Hej. Koniecznie muszę wiedzieć jak najszybciej jaki jest stosunek Kacpra do innych psów. Chodzi mi oto, czy może mieć w mieszkaniu kolege? Proszę o jak najszybszą odpowiedź :)
×
×
  • Create New...