[quote name='modliszka84']nie mam wątku ogólnego na dogo.
pieski mozna zobaczyć na stronie schroniska [url]www.schronisko.icx.pl[/url] a wątki na dogo psów pabianickich mozna zobaczyć znajdując moje założone wątki ;)
W tym oczywiście banerki w moim podpisie - wszystkie psy "moje".[/QUOTE]
Hmmm. Jak chcesz to mogę ja zrobi ć specjalnie dla Ciebie wątek ogólny dla Pabianic? To tylko propozycja, wiec nie krzycz jak coś :evil_lol:
[quote name='Aga_Mazury']Lejla nie była w sobotę na spacerze z nami.....
za mało nas było....:shake:[/QUOTE]
:-( :-( :-( Szkoda, że nie mogłem wczoraj przyjechać :placz:
Billuś hopamy na pierwszą stronkę :) Jutro będzie długie mizianko i drapanko :) Czekasz i czekasz i czekasz ... Mam nadzieje, że nie długo ktoś Cie pokocha i weźmie do siebie :-(
Też prawda. Na małym wybiegu jest kilka młodych piesków które by ją ciąglew zaczepiały :) A tu ma duży wybieg, trochę kraczków i trawy ;) no i kolezanke :)
[quote name='AgusiaTerierka']Pomyślcie o Cortnice, może ja tez przenieść na miejsce Torusi, ona już odważnie podchodzi do siatki, może ją ktoś wypatrzy. Da wiele radości Domkowi...[/QUOTE]
Hmmmm. Trzeba by było spytać się jutro Pani Dyrektor :)
Toruń jest naprawdę super miastem. Ostatnio jak tam zawoziłem psiaka to musiałem oczywiście spóźnić sie na pociag bo poszedłem na stare miasto :) Potem musiałem czekać kilka godzin do następnego :) :evil_lol:
[quote name='matusz5']tak Kamys jest kochany ;) Nagrałem filmik jak Kamyk dobiera się do Agi plecaka :evil_lol::evil_lol:
potem wstawię, wieczorem..[/QUOTE]
Ok :) w takim razie czekamy na filmik :)
[quote name='Aga_Mazury']Kanazaj a Ty mi tu nie narzekaj...:mad: Skarb dostałaś i tyle:evil_lol: :loveu:[/QUOTE]
No właśnie - Kropcia to wspaniały skarb i dar :) Hopamy na pierwszą i pokazujemy jaka jestes szczęśliwa :)
[quote name='Aga_Mazury']Przemek jednak nie przyjechałeś..... [/QUOTE]
Aga przepraszam , alenie mogłem. :oops: Gniewasz się? Wiesz przeprowadzam się to znaczy próbuje, bo trzeba nowy dom posprzatac i pomalowac i takie tam :) A może jakoś w tygodniu sie spotkamy w schronisku?
Ja też chciałbym wybyć gdzieś po za olsztyn :) Ale narazie to nie możliwe :0 Chodze do cudownego schroniska i tu wole spedzac wakacje niz gdzies indziej :)