Jump to content
Dogomania

elmas

Members
  • Posts

    2960
  • Joined

Everything posted by elmas

  1. 11. Szampon Pantene zwiększający objętość, do cienkich włosów, pojemność: 400 ml KT: 8 zł Kupiła AlfaLS - 8 zł 12. Naturalny szampon Neboa, wegański KT: 13 zł Kupiła agat21 - 13 zł
  2. 10. Szampony przeciwłupieżowe Head & Shoulders: A. Wersja miniaturowa, pojemność: 95 ml KT: 5 zł Kupiła Nesiowata - 5 zł B. Z odżywką, pojemność: 330 ml KT: 12 zł Kupiła Koki-99 - 12 zł C. Klasyczny, pojemność: 400 ml KT: 14 zł Kupiła Poker - 14 zł D. Jabłkowy, pojemność: 400 ml KT: 14 zł
  3. 6. Pasta Elmex Sensitive, na nadwrażliwość zębów - miniaturka, pojemność: 20 ml, data ważności: 10.2026 KT: 4 zł 7. Pasta Elmex Sensitive, pojemność: 75 ml KT: 7,50 zł A. Klasyczna Kupiła Aldrumka - 7,50 zł B. Delikatnie wybielająca Kupiła Aldrumka - 7,50 zł 8. Wegańska pasta do zębów Biomadent, pojemność: 100 ml KT: 7 zł A. Węgiel drzewny z bambusa + tymianek, data ważności: 10.2027 Kupiła Jo37 - 8 zł B. Węgiel aktywny + konopie, data ważności: 02.2028 Kupiła agat21 - 8 zł 9. Szczoteczki z węglem Colgate, miękkie, trzy sztuki w opakowaniu KT: 15 zł
  4. 3. Nawilżający hydrożel do twarzy Lirene, słoiczek trochę porysowany z wierzchu od przekładania z kąta w kąt, ale folia pod wieczkiem oczywiście nienaruszona, pojemność: 50 ml, data ważności: 05.2026 KT: 12 zł Kupiła agat21 - 12 zł 4. Krem z kolagenem Soraya KT: 7 zł A. Regenerujący, przeciwzmarszczkowy Kupiła Aldrumka - 7 zł B. Rewitalizujący, nawilżający Kupiła Aldrumka - 7 zł 5. Krem Nivea Soft dla dzieci, pojemność: 100 ml KT: 5 zł Kupiła Aldrumka - 5 zł
  5. 1. Naturalny żel do mycia twarzy Resibo KT: 18 zł Kupiła Poker - 18 zł 2. Czekoladowy żel do mycia twarzy Fluff, wegański, pojemność: 75 ml, data ważności: 11.2026 KT: 8 zł Kupiła Aldrumka - 8 zł
  6. Rozliczenie: Aldrumka: 2, 4A, 4B, 5, 7A, 7B, 21B, 33, 36, 38 -> 8 zł + 7 zł + 7 zł + 5 zł + 7,50 zł + 7,50 zł + 10 zł +9 zł + 8 zł + 6 zł -> 75 zł + 4 zł za przesyłkę -> 79 zł -> wpłata: 80 zł -> dla zwierzaków: 76 zł Koki99: 10B, 18, 27, 28, 32 -> 12 zł + 15 zł + 23 zł + 8 zł + 9 zł -> 67 zł -> wpłata: 70 zł -> dla zwierzaków: 70 zł AlfaLS: 11, 19B, 23 -> 8 zł + 9 zł + 8 zł -> 25 zł (przesyłka odroczona do następnego bazarku) -> wpłata: 25 zł -> dla zwierzaków: 25 zł Jo37: 8A, 13, 14 -> 8 zł + 13 zł + 7 zł -> 28 zł + 4 zł za przesyłkę -> 32 zł -> wpłata: 32 zł -> dla zwierzaków: 28 zł Poker: 1, 10C, 17, 21A, 21C -> 18 zł + 14 zł + 9 zł + 10 zł + 10 zł -> 61 zł + 16,99 zł za przesyłkę -> 77,99 zł -> wpłata: 80 zł -> dla zwierzaków: 63,01 zł agat21: 3, 8B, 12, 17 -> 12 zł + 8 zł + 13 zł + 9 zł -> 42 zł + 4 zł za przesyłkę -> 46 zł -> wpłata: 46 zł -> dla zwierzaków: 42 zł Nesiowata: 10A, 20A, 25, 37 -> 5 zł + 9 zł + 15 zł + 12 zł -> 41 zł + 4 zł za przesyłkę -> 45 zł -> wpłata: 45 zł -> dla zwierzaków: 41 zł Olena84: 15, 16, 20B, 24, 32, 38 -> 13 zł + 10 zł + 9 zł + 2 zł + 9 zł + 6 zł -> 49 zł (przesyłka odroczona do następnego bazarku) -> wpłata: 50 zł -> dla zwierzaków: 50 zł Razem: 395 zł + 5 zł ode mnie -> 400 zł Dla szczebrzeszyniaków: 260 zł Dla Gryzi -> 80 zł Dla Czarusia -> 60 zł
  7. Serdecznie zapraszam na kolejny bazarek! Tym razem ewentualny dochód podzielimy na trzy następujące części: - 65% przypadnie w udziale sympatycznym szczebrzeszyniakom z tego wątku: - 20% przeznaczone zostanie na dług, który pozostawiła w hoteliku cudna Gryzia: - 15% pomoże zmniejszyć zadłużenie, które pozostało po niedawno adoptowanym, uroczym Czarusiu: Bardzo zachęcam także do wsparcia zbiórki na dług szczebrzeszyniaków: https://zrzutka.pl/342nsk Potrzeby są wielkie, ale może wspólnymi siłami nazbieramy trochę grosza Większość przedmiotów na bazarku ma jedynie opcję Kup Teraz, niewielka część asortymentu podlega jednak klasycznej licytacji. W tym przypadku również możliwa jest opcja Kup Teraz - by z niej skorzystać, do ceny wywoławczej lub najwyższej zgłoszonej oferty należy dodać 50%. Na pół godziny przed zakończeniem bazarku (od 21:30), by przystąpić do licytacji przedmiotu, który jest już licytowany, należy przebić kwotę o co najmniej 5 zł lub skorzystać z opcji Kup Teraz. Dotyczy to wyłącznie osób nowo dołączających do licytacji danej rzeczy. Bazarek potrwa do 18 czerwca, do godziny 22:00 (ostatni ważny post o godz. 21:59). Możliwa wysyłka do paczkomatu lub kurierem InPost, ewentualnie Pocztą Polską (w przypadku mniejszych przesyłek w grę wchodzi też DPD Pickup). Rozliczenia planuję wysłać po zakończeniu bazarku - osoby chcące otrzymać je wcześniej, proszę o informację w PW lub na wątku.
  8. Straszne! Tylu paskudnych ludzi chodzi po świecie, że trzeba stale mieć oczy dookoła głowy
  9. Poproszę cegiełkę za 10 zł
  10. Dziś dotarł przelew od Negry & Anny. Bardzo dziękuję, także za nadpłatę Dopisałam do swojego rachunku płaszcz nr 57 i jeden z grzebieni. Miło mi poinformować, że wspólnymi siłami uzbierałyśmy 512 zł Jeszcze dziś wpłacę tę wspaniałą kwotę na konto Murki, podzieliwszy ją na: - część dla szczebrzeszyniaków - 384 zł, - część dla Gryzi - 128 zł. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za udział w bazarku!
  11. Wspaniale, bardzo dziękuję za potwierdzenie Informuję, że Negra & Anna dokupiła jeszcze bransoletkę nr 47, za co oczywiście również bardzo dziękuję
  12. Bardzo się cieszę i dziękuję za potwierdzenie Dziękuję również za przelew, który wpłynął dziś od BORYSboxer
  13. Z przyjemnością informuję, że Olena84 nie poprzestała na przekazaniu na bazarek wspaniałych fantów, ale postanowiła zakupić cegiełkę za 50 zł (!!!) Bardzo dziękuję
  14. Fakt, całkiem nam się udał ten bazarek Wszystkie paczki (z wyjątkiem tej do Negry & Anny) już wysłane - zaraz podam w PW numer przesyłki, która zmierza do Nadziejkowa
  15. Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty i nadpłaty Dziś dotarły przelewy od agat21, mdk8, Nesiowatej, AlfyLS i Nadziejki - zaraz zapiszę je w rozliczeniu. Wszystkie paczki, których nie zdołałam wysłać dzisiaj, ruszą w drogę jutro rano.
  16. Bazarek dobiegł końca Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które w ten czy inny sposób wzięły w nim udział, ze szczególnym uwzględnieniem Oleny, dzięki której bazarek w ogóle mógł powstać. Uzbierała się nam całkiem ładna kwota Jutro roześlę rozliczenia. Pierwsze (a może i wszystkie) paczki powinny ruszyć w podróż do nowych domów nie później niż w środę - tak by dotarły do końca tygodnia.
×
×
  • Create New...