Własnie napisała Kasia:
<<<Cherry to anioł!!W trakcie zabawy z Paco-zadziorna
Na obcych trochę poszczeka,ale zaraz sie uspokaja
Miski z jedzeniem,kości lub innych rzeczy nie broni.
Daje sobie odebrać bez problemu.>>>>
Taka z niej słodka fafulka:loveu::loveu::loveu: