[quote name='Ania-tygrysiczka']Podnosze,niestety tylko w ten sposob moge pomoc.Moj synek ma uczulenie na kocia siersc :-(
Kochani pomozmy jej!!!!!!
Tweety a moze apel na miau zamiescic szybko?[/quote]
Na miau jest założony wątek, ale tam wszyscy są zakoceni. A domek dla kici musi być bez kotów.