Widac uszko się uparło i nie chce stanąć;)
moja też tak śpiocha:loveu:
[URL]http://images29.fotosik.pl/77/8a41c7237b393e29.jpg[/URL]
a ile ona ma miesięcy?
stanie stanie podklejaj tylko nie wiem czy dobrze widze ale ona ma chyba włoski na uszach, w środku masz wygolone a teraz na zewnątrz uszka chyba ze się myle i są wygolone i z tej strony również:)
[URL]http://images25.fotosik.pl/76/d5d95d12aabbb610.jpg[/URL]