Jump to content
Dogomania

Hawan365⁹

New members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Hawan365⁹'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. A czy taki piesek będzie na pewno Bolończykiem czy raczej może być "składanką" podobnych do siebie? Wybacz, że tak się dopytuje, ale jestem totalnym laikiem i jeśli byłby dostępny jakiś w hodowlani pod ZKwP to takiego bym bardzo chciał zakupić. Nie mniej jednak obdzwoniłem chyba cała Polskę i albo hodowla zawieszona albo może suczka będzie kryta. Stąd też mój wzrok poszedł na takie stowarzyszenia.
  2. Cześć, Szukam pieska rasy bolończyk, jednak znalazłem tylko takie ze stowarzyszenia/związku Sppikr. Nie mogę w ogóle znaleźć nic na ich temat. Czy myślicie, że taki piesek będzie miał choroby lub inne schorzenia? Nie chodzi mi, abym jeździł z nim na pokazy czy temu podobne. Bardziej, aby był członkiem rodziny na lata. Czytałem i raczej jest opinia by unikać tego typu hodowli. Chciałbym wziąć pieska z hodowli zarejestrowanej w ZKwP, jednak teraz jest niestety deficyt Bolończyków. Bardzo proszę o porady.
  3. Cześć, Szukam pieska rasy bolończyk, jednak znalazłem tylko takie ze stowarzyszenia/związku Sppikr. Nie mogę w ogóle znaleźć nic na ich temat. Czy myślicie, że taki piesek będzie miał choroby lub inne schorzenia? Nie chodzi mi, abym jeździł z nim na pokazy czy temu podobne. Bardziej, aby był członkiem rodziny na lata. Czytałem cały wątek i raczej jest opinia by unikać tego typu hodowli. Chciałbym wziąć pieska z hodowli zarejestrowanej w ZKwP, jednak teraz jest niestety deficyt Bolończyków. Bardzo proszę o porady.
×
×
  • Create New...