[quote name='Majaa']na szczęście radzi sobie super! Dzisiaj baraszkowała z Małą w najlepsze!
Martwi mnie bardziej to co będzie z Małą kiedy Alma pojedzie:-([/quote]
To chociaż tyle dobrze, że sunia daje sobie rade, widac, że nauczona jest radzić sobie w trudnych warunkach atmosferycznych, a maluszka faktycznie szkoda:( Jak sobie poradzi sama bez Almusi?:(