-
Posts
326 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agoosia
-
Berek a jak opanowac psiego dominanta mi chyba trafila sie suczka alfa bo nie lubi pieszczot zadko sie do mnie wtuli i uwielbia sie klocic jak powiem nie to biega po calym domu zaczepia i nie daje sie dotknąc wiem ze wina lezy po mojej stronie ale zupelnie sobioe nie radze a rodzice mi krzyczą na psa i tu juz sie konczy wychowanie.. final taki ze pies przestal mnie sie sluchac a ostatnio wyczowam ze mnie sprawdza i pokazuje ze ona tu dominuje. nie chce miec zabawki pies musi miec charakter ale ulozyc go tez trzeba
-
odkopuje ten temat poniewaz zainspirowaly mnie slowa Berka ze yorka mozna nuczyc wszytkiego tylko jak sie chce.. poniewaz w danym momencie nie stac mnie na szkolenie a nie chce tracic czasu czekajac az sie pojawia i tym samym poglebiac zle psie nawyki wiec postanowilam kupis ksiązke o szkoleniu psa i sprobowac cos zdzialac samodzilenie :D ale jak to zlosliwa natura lubi ksiazek jest mnostwo a ja nie wiem ktora najlepsza moze ktos z was mi cos doradzi.... :)
-
Lady ten Twoj 3 punkt niestety dotyczy rowniez i mnie i wierz mi nie latwo jest psa tego oduczyc.. ja swoją niunie ciągle pilnuje i choc ma 7 miesiecy nadal sie jej to zdarza a tak jak u Ciebie 2 pierwsze punkty odpadają :(
-
Megula wejdz na jakąs stronke gdzie mozna wrzucic filmik ja to zrobilam na wrzuta.pl zaloguj sie i juz koniec to nie treudne tylko uwazaj bo filmiki straasznie dlugo sie laduje powodzenia :)
-
Jak Arika sama siebie slyszala to nie reagowala
-
Nie nie mecze jej.. ona tak poprosty ma robi dokladnie to samo jak dzwoni telefon obojetnie czy stacjonarny czy kom. potrafi wyc i bawic sie gryzaczkiem jednoczesnie!!
-
postanowilam pokazac wam jak moja niunia reaguje na rozne dzwieki hehe jakosc jako taka ale cos tam widac milego oglądania [URL]http://agoosia.wrzuta.pl/film/q93aANv5mu/[/URL]
-
Waldku gratukacje!!
-
chcialabym tez dodac ze mnie rowniez podobają sie te malusie yoreczki ale ja zawsze wychowywana bylam z duuzimi psami nawet teraz mamy 3 owczarki niemieckie ale juz nie w moim domku :(
-
Aniusia i Alutka moja sunia ma identyczne wymiary i wage.. tez sie ciesze ze jest troszke wieksza niz yorki ktore mijamy na ulicach.. ja nie chcialalm miec kruszynki z bardzo prostego powodu nie umialabym sie odnalesc.. balabym sie ze nie zauwazalabym takiego psiaka.. ale nie powiem meczą mnie uwagi typu : cos za duzy ten yorek czy oby napewno to nie jakis kundelek? albo ojej podobają mi sie yorki miniaturki są takie sliczne!! no ale pani tez moze byc.. wrrr coz komentujący to zwykle starsi a mnie rodzice niestety wychowali no mlodą dame i niestety niemoge sie odgrysc..
-
jesli to tylna nozka to faktycznie moze byc problem bo to moze byc rzepka a jesli przendnia to kosc paliczkowa ale mam dla Ciebie dobra wisdomosc pies by dal znac o tym.. ja mialam podobną sytuacje moja niunia tez zeskozyla niefortunnie z lozka i mkulala ale jej przeszlo tak po okolo tygoniu moze 9 dniach lekarz weterynarz nam niewiele pomogł bo powiedzial ze to tylko naciągniecie miesni ;/ kazal przez 3 dni dawac cwiartke polopirynki.. ze swojej strony moge dodac ze najlepiej bedzie jak psiakowi nie pozwolisz sie nadwyrezec w przypadku takiego szkraba to niewątpliwie ciezkie ale najlepszy to sposob..
-
mija niunia tez tak ma wszyscy goscie muszą zostac obcalowani.. ciesze sie ze to przechodzi :) tylko czemu tak pozno:( teraz spacery to udreka :(
-
ja mam skolei problem ktorego nikt jeszcze nie poruszal.. moja sunia jest az nadto przyjacielska.. ma prawie 6 miesiecy i uiwlbia wszystkich lizac.. spacer z nią to udreka bo co ktos nie przejdzie to podbiega do niego z merdającym ogonkiem choc troszke skulobnym skacze i chce obcalowywac i ja nic ale to nic nie moge zrobic.. stram sie odwracac uwage lub wyraznie powiedziec fe.. juz nie powiem o wizytach gosci w domu pies malo sobie karku nie zlamie zeby tylko polizac.. wierzcie mi dopiero takie zachowani psa jest meczoce.. jeli ktos potrafi mi pomoc to bede wdzieczna.. aha jestem z Lublina i moze zna ktos jakiegos trenera??
-
przepraszam pomylilam osoby :/ ale obawiam sie ze mam troszke daleko do Szczecina jestem az z Lubliana :( ale bylabym bardzo wdzieczna jakby mi mogla Pani napisac w jaki sposob nauczyc psa posluszenstwa przy jego pielegnacji.. sunia jest bardzo charakterna i zawsze musi postawic na swoim nie wiem jakim cudem nauczylam ją stac.. w kąpieli jest jak aniolek ale pozniej!! teraz to nie jest problem bo wlos ma krotki i suszeją w trakcie zabawy ale nie jestem w stanie nauczyc jej stac spokojnie!! nie chce jej zrazic zmuszając na sile ale to chyba jedyna mozliwosc.. prosze o rade :)
-
Bardzo sie ciesze ze powstal taki topik i ze znalazl sie ktos chetny by troszke pomoc mniej doswiadczonym :) Macku jeszcze raz gratuluje tak spektakularnej wygranej :).. powidziwiam wszystkich milosnikow tych pieskow za umiejetnosc opanowania ich zywiolowego charakterku.. sama od niedawna posiadam takiego psiaka i planuje wystawy ale nie spodziewalam sie ze moze to byc tak trudne :( nauka mojej suni graniczy z cudem :/ nie jestem w stanie nauczyc jej stac spokojnie jak ja czesze robie to codziennie coraz dluzej ale jak nic nie umiem jej nauczyc dyscypliny..
-
aa i jeszcze jeden slodki nawyk.. jak podgryzanie nie skutkuje bo staram sie nie reagowac to moja diablica podchodzi do kuwety zabiera gazete i zaczyna ją powolutku szrpac.. widac ze nie robi tego dla zabawy bo nadgryzuje tylko koniec wie poprostu ze na to zareaguje i bede musiala do niej pojc.. w taki o to sposob wyludza zabawe
-
o tak zawsze chcialam odniesc sukces w branzy muzycznej nie wiedzialam ze osiągne to dzieki mojeje suni :P.. mam pytanko czy wasze yoreczki mają taką zasade ze zaczepiają delikatnie gryząc w rekę bądz ciągną za rekaw jak chca zachecic do zabawy? to bym jeszcze znosla ale Arika jak uslyszy nie to diabelek w nią wstepuje i zaczyna mnie grysc jeszcze mocniej i biega wokul mnie.. ehh jest to zabawne ale czasem bardzo denerwujące i frustrujące bo nie wiem co mam wtedy robic :(
-
Dziekuje Wind ze wkleilas ten temat.. jakos mi umknelo ze juz jest podobny :)
-
moje Kochanie ma dosc zaskakujący nawyk jak dla mnie.. jak zaczyna w domu dzwonic telefon jakikolwiek to Arika wyje w nieboglosy.. tak uroczo to robi ze nie sposob powstrzymac sie od smiechu
-
chcialam zapoczątkowac dosc mily temat ktory jak sądze bedzie w stanie forumowiczow rozbawic.. mianowicie jak sie bawią wasze Smyki.. moja niunia uwielbia mnie grysc raczej denerwowac ale wiesz ze przez gryzienie potrafi mnie doprowadzic do furii i wtedy ma najwiekszy ubaw jak tylko wyprowadzi mnie z rownowagi i choc zawsze sie powstrzumuje i krzykne to biega po calym domu i jest wniobowzieta :P boziu chyba ma moj charakterek :P
-
rowniez mam ten sam problem nie moge obejrzec choc jestem zalogowana na tym portalu :/ a chcialabym zobaczyc wasze cudenka
-
awa sunia kuleje juz od 10 dni okolo wiec cos sioe dzieje oczywiscie ze skonsultuje sie z innym lekarzem ale mysle ze diagnoza bedzie ta sama :( dziekuje za odpowiedz