[FONT=System][SIZE=3]Daj spokój , ja już nie wiem co mam z nią robić. Teraz mieszka z nami i ma ograniczony kontakt z wilkami, ale jak się zrobi dobrze ciepło to muszę ją wywalić na dwór. Ten głupol śpi góra do trzeciej nad ranem, a później robi zadymę , tzn. zaczyna biegać po całym domu i budzi wszystkich , bo ma ochotę iść poszczekać sobie na dworze. Już nie wytrzymałam i wywaliłam ją na noc do piwnicy, pomogło na kilka dni, dzisiejszej nocy siedziała pod drzwiami i przez 1,5 godz. darła japę. Jak ją wypuszczę na dwór , to dalej podgryza wilki. Ona jest chyba psychiczna, bo innego wytłumaczenia , to dla niej nie mam. [/SIZE][/FONT]