Jump to content
Dogomania

Negri

Members
  • Posts

    3553
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Negri

  1. Oki zaraz porobię a zdj te co są?? Wiecie że w zdj tkwi sukces :-(
  2. Odnowiłam mu allegro ale zaraz poszukam jakiś zdj i wstawie bo mam tylko 2
  3. Witam ponownie, chciałabym wyjaśnić powód mojego zainteresowania tym pieskiem, po prostu również martwi mnie jego los w schronisku , być może tym bardziej iż widzę w nim swoją psinę. Znam bardzo dobrze charakter tych psów i wiem że pobyt w zamknięciu to dla nich zbrodnia. Reprodukcja z Boną jest niemożliwa, ponieważ musi być to rodowodowy piesek Fousek , czeski wyżeł.Bona jest z hodowli tej rasy i inaczej być nie może. JESTEM ZUPEŁNIE PRZECIWNA KASTRACJI NOCHALA !!! Natomiast z uwagi iż mąż i syn są myśliwymi i mamy kontakt z wieloma kolegami chciałam znaleźć pana dla Nochala,ALE NIE WYKASTROWANEGO. Nadal nie rozumiem więc podjęcia przez Panią decyzji o zabiegu kastracji,proszę uważać aby nie przedobrzyć i w efekcie zaszkodzić Nochalowi, inaczej mówiąc nadgorliwą pomocą robić psiakowi krzywdę. PS. Czy Wolontariusze, miłośnicy piesków skłonni są wykastrować wszyskich samców ? Ja tu widzę przerost formy nad treścią. Dalej nie będę komentować bo już i tak wyszłam na morderce psiej potencji
  4. Wiesz nie mówimy tu o jakiś pseudo hodowlach czy coś.... ale naprawdę wole dmuchać na zimnie nawet 1 miot to z 5-7 szczeniąt :-( jeśli naprawdę jej zależy weźmie go po kastracji. Takie jest moje zdanie
  5. Oby.... ale ja dla wszelkiego i tak go klejnotów pozbawie
  6. Cytat: "Jestem szczęśliwą opiekunką suczki- sobowtóra Nochala. Załączam zdjęcie Bony." Może jestem przewrażliwiona ale jutro dzwonie do schronu umawiam kastracje i proszę by wydali dopiero po zabiegu choćby nie wiem ilu było chętnych. Wole dmuchać na zimne
  7. Wiecie co ja bym mu naprawdę nowy wątek założyła :-(
  8. A pojechał pojechał ;) I Foxi też :) pojechało w sumie 5 psów w sobotę :) Rumcajs, Foxi, jamniczka, kudłacz i taki jeden terierek. Zamieszkają w Niemczech ;) Jak będą zdj to dam znać :loveu:
  9. Psiak pojechał w sobote do nowego domku :) Będzie mieszkał w niemczech. Jak dostane jakies info lub zdj to wkleje :loveu:
  10. To ja potwierdzam. Jamniczki od soboty nie ma w schronisku :):):) Wyemigrowała do niemiec. Jak dostane zdj to wstawie :loveu:
  11. Dziewczyny mam opcje domku. Dom z ogrodem wydaje się naprawdę fajny. Ale w małopolskim :-( Czy ktoś może go do Krakowa podwieźć??
  12. No więc skontaktowałam się z tą Panią. Ale dostałam zdj jej suczki identycznej jak nochal. Więc zapaliła mi się lampka :p Napisałam ze pies do wydanie po kastracji i czekam na odp :roll:
  13. Ukradła Ci psa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Obroże ponoć ma grzesiek ;) Musze się o nią upomnieć bo zapomniałam :oops:
  15. Nie sumce się ;) Fajnie, że jest szansa stałego domku. :lol:
  16. Potrzebuje tylko tekst i fajne zdj - im ładniejsze tym większa szansa :roll:
  17. biedactwo szukaj domku:shake:
  18. biedactwo szukaj domku:shake:
  19. podniosę Cię biedaku :shake::shake::shake:
  20. biedactwo szukaj domku:shake:
  21. Oby tylko był jakiś odzew :roll:
×
×
  • Create New...