Podaje pewniaki:
[URL]http://www.pomocgoldenom.fora.pl/goldenopodobne,33/sliczny-goldenopodobny-we-wroclawskim-schronisku,1196.html[/URL]
Dalej jest
[URL]http://www.pomocgoldenom.fora.pl/goldenopodobne,33/piekny-pies-w-schronisku-wroclawskim,1198.html[/URL]
Wydany
[URL]http://www.pomocgoldenom.fora.pl/inne-retrievery,30/sliczny-labkopodobny-we-wroclawskim-schronisku,1197.html[/URL]
Nemo dalej jest
Te psiaki są na mojej stronce i tam macie opisy jeśli potrzebujecie