Dostałam wyniki. Krew ok, niektóre parametry trochę za wysokie ale może wynikać to z wycieńczenia organizmu za jakiś czas zrobimy jeszcze raz.
W uszach mamy malassezie - czyli grzyba. Będziemy sie leczyć i powinno przejść.
A potem operacja.
No i jak zwykle problem z kasą... organizacja zbiera na niego jak może ale efekty niestety nie zbyt :shake::shake: Wszyscy chcą ratować ale kasę mało kto da :-(
Także zwracam się też z prośbą do Was. Jeśli ktoś mógłby pomóc..... będziemy baaardzo wdzięczni.
[FONT="][EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img207.imageshack.us/img207/6577/aakm8.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6577/aakm8.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL][/FONT]