No my już po dłuuugim spacerku:cool3: Zdj wstawi Kopeker;) A sunia jest taaaaaka kochana mądra i urocza. Siada, daje łapę, przynosi piłkę... no pies ideał. Wiecznie w ruchu, aktywna, ciekawska chętna do współpracy i pojętna:loveu::loveu::loveu::loveu: Boże.. zakochałam się:oops: