Już piszę :loveu::loveu::loveu: Piękna poszła do mojej wychowawczyni i jej rodziców. Tak jak pisałam w kwietniu pożegnali 15 letniego ON. Byliśmy na spacerze. Piękna <teraz Sonia> pokazała swoją siłę ale to nikogo nie przeraziło. Pan jest osobą dość stanowczą stwierdził że nauczy ja chodzenia przy nodze i komendy równaj :loveu: Suczka będzie mieszkać w mieszkaniu ale w domu zawsze ktoś jest. No ogólnie psinka zachwyciła wszystkich... jutro będzie u weta i zobaczymy czy da radę sterylkę zrobić, czy to wytrzyma. Państwo znają jej historię, sami tez stwierdzili, że to żywe srebro z charakterkiem :cool3: Myślę, że będzie dobrze i sunia nie wytnie żadnego numeru... Teraz Poństwo pojechali na działkę zapoznać się z sunią :cool3:
Bądź szczęśliwa :loveu: W poniedziałek w szkole podpytam jak jej się wiedzie :lol: