Jump to content
Dogomania

Jagimuza

Members
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jagimuza's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

74

Reputation

 1. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!!! I oczywiście niezmiennie zapraszamy na Kapselkowy Instagram - przez ostatnie miesiące chłopak zainwestował w naukę robienia Reels'ów i całkiem nieźle mu wychodzą! https://www.instagram.com/reel/CemK_2AFu2G/?igshid=YmMyMTA2M2Y= https://www.instagram.com/reel/CehHg8AlOOP/?igshid=YmMyMTA2M2Y= https://www.instagram.com/reel/CejqMzGpsAR/?igshid=YmMyMTA2M2Y= https://www.instagram.com/reel/Cfdz72llcKq/?igshid=YmMyMTA2M2Y= https://www.instagram.com/reel/ChuZ28NvDZ-/?igshid=YmMyMTA2M2Y= Oczywiście warto oglądać z dźwiękiem!
 2. Dzień dobry!!! Ale ten czas szybko leci!!! Kapselkowi wczoraj minęły dokładnie 3 latka od adopcin, a to oznacza że ma już domek tak samo długo, jak długi był jego pobyt w schronie 🙂 Teraz już każdy kolejny dzień będzie tylko na korzyść Kapselka domowego 🙂 Nasz włochatek jest zdrowy i szczęśliwy, a wczoraj tradycyjnie już świętował, co widać na zdjęciach poniżej 🙂 Pozdrawiamy Was i mocno ściskamy!!!
 3. Dobry wieczór! Chcieliśmy Wam tylko przypomnieć, że dokładnie 2 lata temu członkiem naszej rodziny stało się pewne całkiem spore włochate cudo 🐕🐾🐕‍🦺 Dlatego też dzisiaj Kapselek świętuje 🎉 swoje drugie adopciny, takim oto tortem 🎂 Zapraszamy na Kapselkowy Instagram, tam dostojny jubilat relacjonuje swoją reakcję na piespodziankę 😃 Pozdrawiamy Was wszystkich!
 4. Dzień dobry! Kapselek chciał Wam tylko przekazać pozdrowienia znad Morza Czarnego. Właśnie wypoczywa w Rumunii i trochę nie rozumie, skąd tu tyle wody, ale bardzo mu się to podoba! 🐾🐾🐾🇷🇴🇷🇴🇷🇴
 5. Hej hej! Odebraliśmy już wyniki Kapselka i chcemy Wam tylko powiedzieć, że z jego zdrówkiem wszystko jest w porządku 😃 Guzki miały łagodny charakter, podobno często występują u dorosłych (sam Kapsel nie godzi się z określeniem "starszych") piesków. Oczywiście problemy z jego krzepliwością krwi będziemy diagnozować dalej. Najważniejsze, że Kapselek nie ma żadnych zmian nowotworowych, więc może spokojnie wracać do beztroskiego hasania i planowania wakacji 😃 Bardzo dziękujemy Wam za trzymanie kciuków!!!
 6. Kapselek był operowany w przychodni Eva-Vet na ul. Armii Krajowej - pani Ewa opiekuje się nim od samego początku, kiedy się u nas pojawił. W wątrobie nie ma żadnych zmian, teraz krew i śledziona pojechały na badania - powinniśmy mieć wyniki za około 3 tygodnie. Chyba uda nam się tym razem załączyć zdjęcia - dwa pierwsze są z wczoraj, chwilę po tym jak Kapselek wrócił do domu, trzecie jest sprzed mniej więcej dwóch godzin, kiedy czekaliśmy na wizytę kontrolną. Widać, że chłopak odzyskuje siły!
 7. Operacja była wczoraj, cała śledziona usunięta, ale bardzo krwawił, co może faktycznie wskazywać na problemy z krzepnieciem. Materiał wysłany na histopato i krew w kierunku tych zaburzeń krzepnięcia. Czekamy, a zdjęcia chetnie wrzucę, tylko tutaj co chwile wyskakuje mi jakiś error. Nie potrafię tego przeskoczyć😒
 8. Hej Kochani! Chciałam Wam tylko napisać, że jesteśmy po wycięciu śledziony. Kilka miesięcy temu okazało się, że Kapsel ma guza, po jakimś czasie pojawiły się nowe ogniska. Prawdopodobnie są to takie krwotoczne zmiany. Dlatego teraz diagnozujemy kawalera w kierunku zaburzeń krzepliwości krwi. Kapsel jest fajterem, walczył nawet z anestezą, a sama operacja była ciężka, panie weterynarki bardzo się napracowały. Teraz jest naszpikowany lekami jak kaczka na święta 🙂 Boli go na pewno, ale nie narzeka. Nieśmiało popiskuje jak chce wyjść na siku. Na Kapslowym insta oczywiście wiadomości z życia wrzucamy na bieżąco. zapraszamy 🙂 Trzymajcie kciuki za Kapselka!
 9. Witajcie! Trochę dawno nie pisałam! Chciałam Wam powiedzieć, że mamy nowego psa...tamten już się nam znudził:-) Pozdrawiamy z okazji dnia pieska! zapraszamy na Kapslowego instagrama kapsel_new_life
 10. https://www.instagram.com/p/B6wUWDvn3yX/?igshid=1dpvkueauy0r6 W ten właśnie sposób Kapselek wyniuchał Nowy, 2020 Rok :-) Powoli już cichną odgłosy wystrzałów, daliśmy sobie z nimi radę. Życzymy Wam wszystkim dużo szczęścia na nadchodzący czas i jeszcze raz dziękujemy za Wasz nieziemski wysiłek, dzięki któremu Kapselek mógł rozpocząć nowe życie. Jagoda i Tomek.
 11. Dziękujemy za cenne rady! Będziemy się trzymać zaleceń weterynarza. Suszone uszy to zgroza! Kapsel ma gorzej niż człowiek po grochu z kapusta popsutym mlekiem XD
×
×
 • Create New...