[quote name='agaciaaa']:loveu: :loveu: :loveu: Dobranoc :bye:[/quote]
BryDzień:evil_lol:
[quote name='Helga_psiaki']Biśka już chrapie a Pańcia przy kompie;)[/quote]
Biśka przygotowuje się do spacerku:evil_lol:
[quote name='an_bzik']Nie, Cavano nie jest klubem klikerowym ale z tego co wiem to wiele czlonkow klubu szkoli swoje psy klikerowo :) Głowna instruktorka, Ela używa w szkoleniu swoich szetlandów klikera z tego co wiem. I myślę, że można przychodzić na treningi od początku z klikerem, to zależy od Ciebie czym nagradasz swojego psa, na co reaguje, co go najbardziej kręci i na co chce biegać :)
No to może po powrocie z obozu się zaopatrzę w kliker, jakąś mądrą ksiunszkę i coś zacznę kombinować :razz: Mam nadzieję, że mój jełopek pojmie o co chodzi z klikaniem :evil_lol:
Słodkich snów Balbinki ![/quote]
Ja raczej bez klikera bede biegać ;) Jesli w ogóle bede:eviltong:
[quote name='Helga_psiaki']witamy się porankowo:)[/quote]
Witam Cię Helgo:eviltong: ( jak oficjalnie:eviltong:) [SIZE=1]przepraszam mam głupawkę:eviltong:
[/SIZE][quote name='Czarna_Owieczka']Bry! :multi:
Jak Blabinka słodko śpi/spała :cool3: :loveu:[/quote]
Doberosław:evil_lol: Spała:cool3: Teraz mnie męczy o spacer a ja przed chwilą głowe umyłam i siedze w reczniku:cool3: