Jump to content
Dogomania

olifka

Members
  • Posts

    2580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olifka

  1. Czeeeeeść Figulcoooowe:loveu::loveu: :buzi:
  2. [quote name='Czarna_Owieczka']Oliwia mam nadzieję, że przyjedziesz do Białegostoku na zawody :razz: i nie mów "za daleko" bo kluby warszawskie przyjażdżają do nas :p[/quote] Do białego na pewno:loveu: Mam działke na mazurach i to 'tylko' 150 km:evil_lol: Czeeeść Dianulce wy mooooje:loveu:
  3. [quote name=':: FiGa ::']Balbinek :loveu: Czud nie pes :loveu:[/quote] Dziiiękiii :buzi:
  4. [IMG]http://i20.tinypic.com/2i7pwlg.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i20.tinypic.com/1t1vlw.jpg[/IMG] [IMG]http://i21.tinypic.com/2ikspy.jpg[/IMG] [IMG]http://i24.tinypic.com/34r6szo.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.tinypic.com/2a6kv35.jpg[/IMG] [IMG]http://i24.tinypic.com/2s1nr0x.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i22.tinypic.com/2ngsyf8.jpg[/IMG] [IMG]http://i21.tinypic.com/2s8r0nr.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.tinypic.com/k39lqb.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.tinypic.com/b8qt20.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.tinypic.com/15gbb52.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Cesc :grins: :hand:[/COLOR][/quote] Helooo:loveu: [IMG]http://i22.tinypic.com/29vkmkp.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.tinypic.com/wwllox.jpg[/IMG] [IMG]http://i20.tinypic.com/2r7bj9t.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.tinypic.com/28v3swo.jpg[/IMG] [IMG]http://i21.tinypic.com/f3f53q.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Doginka']Witam piątkowo i czekam na fotki:diabloti::mad::diabloti:[/quote] Wiedziałam że to napiszesz...:cool3: [quote name='Karolina_Nett']Miłego weekendu :multi:.[/quote] Dzięki i nawzajem :)
  9. Witam wszystkich:loveu: Jejuu.... Nie moge jeszcze uwierzyć że w końcu weekend:multi: I dziękuej za miłe komentarze:loveu:
  10. olifka

    bzik

    Cześć Aniu i Beziku;) Jeeeee w końcu weekend:multi::multi:
  11. Cześć:loveu: Świetny filmik i śliczne zdjęcia:loveu:
  12. [quote name='ß@$!@'][URL]http://i21.tinypic.com/w7g27s.jpg[/URL] pozycja wystawowa :evil_lol: :loveu:[/quote] Tylko jak ona na niej grubo wyszła:placz: [quote name='Doginka']Hmmmmmmmmm, chyba ktoś trochę wypił bo fotka na ukos jest:diabloti::diabloti::diabloti:, ale fajne;)[/quote] To chyba było po imprezie:diabloti:
  13. [quote name='agaciaaa']Cześć :) nie leń sie, wstaw chociaż kilka fotek :cool3:[/quote] Kilka?:eviltong: [quote name='Dobcia'][LEFT]Cześc:lol: Kto by się martwił zaległosciami:p Zmniejsza juz ktoś te zdjęcia?:cool3: [/LEFT] [/quote] Hej;) Ja:diabloti:Bo nie wiem co w trawie piszczy:evil_lol: Ja zmniejszyłam ale..... [IMG]http://i21.tinypic.com/2q0sl7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i21.tinypic.com/w7g27s.jpg[/IMG] ...2:diabloti:
  14. Czeeśc Ryybko :buzi: Przpraszam że tak długo nie odwiedzałam was ale ciągle sprawdziany, kartkówki, odpowiedzi.......:shake: Ja siem załamię.....
  15. [quote name='Rybka_39']Bry! Poświęcć się i daj fotki Biśki:loveu:, a przy okazji długo nas nie odwiedzasz:roll:...:evil_lol:[/quote] Mooooże dam:evil_lol: Oj wiem:-( Nikogo prawie nie odwiedzam, wszędzie zaległości i doopa........ [quote name='ß@$!@']cześć wredna małpo :)[/quote] Cześć Rumaku:eviltong:
  16. [quote name='dadiii']helloł!!!! slicze te zdjatka wszystkie od ktorych jestem zalegla : )[/quote] Dzięki:loveu: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]heeej Balbiny :loveu: zaglądam po małej nieobecności i co widzę?:cool3: nic nie widzę :mad: gdzie zdjęcia Balbinyyyyyy?!?!!?!!!:diabloti::diabloti::diabloti: chcę fotków brodacza i już :cool3: :evil_lol: pozdrawiamy, całujemy i czekamy na zdjątka:) [/B][/COLOR][/quote] Hej Zuzolki:loveu: Jak to nic?:eviltong: Filmik jest:eviltong: Zdjęcia Balbiny sobie czekaja aż ktoś je zmniejszy i załaduje:eviltong: Wszyscy chcą:evil_lol: Tylko ja jestem wredna małpa iii nie wstawię:eviltong:
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry Balbinki :loveu:[/quote] Hej! :loveu: [quote name='Marta_Ares']hehe widizalam filmik, muzyka swietna:diabloti: :loveu: :loveu:[/quote] Dzieki:evil_lol: [quote name='Karolina_Nett']Kabelka brak? Sklepy albo allegro się kłania... Super filmik, świetnie wam idzie.[/quote] Znalazłam kabelek:eviltong: A zdjęć dzisiaj nie bedzie ponieważ kiedy weszłam na kopma to mi dgm nie działała i dopiero teraz się do niej dostałam....
  18. [quote name='Pianka']Pszczółka Maja sobie lata...:lol: Dobre, dobre:eviltong:[/quote] [quote name='Likaa']Fakt muzyczka jest rozbrajająca :) Pozdrawiamy[/quote] Hehe:diabloti: Może dzisiaj sie poświece (:eviltong:) i wstawię fotki:evil_lol:
  19. Ostatnio tu przegladałam stronę 172:oops: Ale fajny spacerek mieliście:loveu: I co teraz mog powiedzieć? WIECEJ!:diabloti:
  20. [quote name='Helga_psiaki']bardzo fajny filmik, super wam idzie, szkoda tylko, że taki krótki[/quote] Krótki, nie krótki, ważne że jest:eviltong: [quote name='tygra']tak super filmik :)[/quote] Dzięki:loveu: [quote name='Pimpek']Super filmik :D Myślałam że sznaucery miniaturowe są większe ;) Dawać foty bo ugryzę :diabloti:[/quote] Moja i tak jest wyrośnięta:eviltong: Sznaucery są do 35cm, moja ma 34 z kawałkiem:eviltong: [quote name='Likaa']Superancko wam idzie :) Wiecej takich filmików Pozdrawiam i zapraszam do nas :)[/quote] Dzięki:loveu: Więcej chyba nie będzie z agility bo nie będzie miał kto je robić:-( [quote name='Dobcia']Filmik bardzo mi sie podoba:lol: Wida, że Balbince zajęcia się podobają:loveu:[/quote] Podobają podobają:loveu: A jak jeszcze dostaje tyle smaczków:evil_lol: [quote name='ß@$!@']nie no, filmik rewelacja!! Balbce świetnie idzie :loveu:[/quote] Dzięki:loveu: [quote name='Doginka']Tiaaaaaa, tylko szkoda, że fot nie ma:mad::mad::mad::angryy::eviltong:[/quote] Ale jest filmik:eviltong: Na foty nie mam czasu.....:eviltong:
  21. Cześć:loveu: To zdjęcia z obozu czy gdzieś trenujecie? Ale świetne:loveu:
  22. No i jeszcze smycz nie typu flexi, czyli najzwyklejsza na swiecie ;) Nie Asti nie jest z radomia;)
  23. A co tu tak ciiicho?? Gdzie nowe fotencje?
  24. Czeeść Sylwek:multi: A my tu tęsknimy:-( Licytuje żyrafę u ciebie:diabloti:
  25. Może niedługo :) Zawsze zapominam cyknąć fotkę:eviltong: Ale mam filmik z agility :cool3: [url]http://video.tinypic.com/player.php?v=110ekw5&s=2[/url]
×
×
  • Create New...