Przedstawiam wam moją paskudę. Per Napoleonka Tygaro-Figaro, Balbina.
9 dni temu skończyła 8 miesięcy. Jest kochana przez całą rodzinę. Uwielbia jeść, chodzić na spacery, gryźć panią:cool3:, bawić się z psami, spać:roll:, bawić się swoimi zabawkami, latać za piłką lub innymi zabawakami i wylegiwac się na kanapie. A foty będą lada moment bo na razie imageshack się wali:mad: