[url]http://img517.imageshack.us/img517/5231/p7130026eg0.jpg[/url]
C-U-D-O:loveu:
[url]http://img68.imageshack.us/img68/3285/p6250139qw5.jpg[/url]
Jaki szczęśliwy:loveu: I ten uśmiech:loveu: Jest bardzo fotogeniczny wiec prosze o wiecej zdjec:cool3:
[URL=http://imageshack.us][img]http://img183.imageshack.us/img183/4910/slodzikut7.jpg[/img][/URL]
To zdjęcie jeszcze do tamtej serii
A teraz seria 'Pierwsze dni u nas' :)
[URL=http://imageshack.us][img]http://img175.imageshack.us/img175/7335/0pj4.jpg[/img][/URL]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img175.imageshack.us/img175/2310/01ql9.jpg[/img][/URL]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img291.imageshack.us/img291/162/02my3.jpg[/img][/URL]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img291.imageshack.us/img291/1308/03kg6.jpg[/img][/URL]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img242.imageshack.us/img242/8678/05vq8.jpg[/img][/URL]
[quote name=':: FiGa ::']Hahaha tego ziewu nie widziałam :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Skąd wiesz że to ziew:cool3:? Może ona chciała mnie zjeść?:diabloti:
[quote name=':: FiGa ::']Buhah skąd ja to znam :evil_lol: Te bezczelne stworzenia wiedza jak do własciciela trafić :evil_lol:[/quote]
Hahaha u mnie jest tak samo:cool3:
[url]http://images29.fotosik.pl/25/6a8c3bb48f2b070b.jpg[/url]
Haha:lol: Wygląda jakby jej się język przylepił do tego kubka:cool3: Złodziejaszek mały:diabloti:
[quote name='agaciaaa']słodki sznaucerek :) fajną ma przeszkodę :D[/quote]
To jest stare zdjęcie jak Balbinka była młodziutka :) Chociaż przeszkody uzywamy nadal tej samej:lol: