Józia podrosła, ugania się po mieszkaniu z Fizią. Zdrowiutki kotek, wesoły, świetna towarzyszka - i dla ludzi, i dla kotów.
Zdjęcia będą na pewno, ale nie wiem, kiedy dokładnie - może po weekendzie. prosiłem wcześniej moją TZ o nie, ale ostatnio nie było jak zrobić.