Jump to content
Dogomania

Annazx

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

About Annazx

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę mylisz tematy. Po kursie możesz zaliczać egzaminy PT i OBI, ale najistotniejsze jest to jakimi technikami uczysz psa, czy masz świadomość komunikowania emocji. Samo nauczanie komend je przecież proste, wyniki na egzaminie zależą od zaangażowania w trening psa i opiekuna. Praca po tym kursie polega głównie na odpowiadaniu na potrzeby klienta, najczęściej chodzi o rozwiązywania problemów z zachowaniem, a nie oceny za egzaminach. Samo Twoje pytania świadczy o podejściu do szkolenia psa i brakach z behawiorystyki.
 2. Skończyłam kurs szkolenia psów behawiorystki w Krakowie w szkole psi-ekspert. Kurs jest stacjonarny weekendowy. Duża dawka zarówno teorii jak i praktyki, również asystentura na zajęciach teoretycznych, lecz kurs obejmuje zachowanie psa. Jeśli jesteś zainteresowana wiedzą na temat kota jak psa to polecam kurs tej szkoły na petsittera, który rozpoczyna się w czerwcu '19 Polecam kurs, bardzo fajni prowadzący, kameralne grupy
 3. Skończyłam kurs szkolenia psów w Krakowie Psi-ekspert. Firma oprócz szkoleń na instruktora organizuje również szkolenia dla psów. Szkolenie jest organizowane w czasie weekendów; 4 zjazdy , teoretyczne i 4 zjazdy praktyczne, jest również organizowana asystentura na zajęciach komercyjnych. Kurs kosztuje 4,500 zł, a kursancie otrzymuje dyplom i legitymacje instruktora szkolenia psów. Kurs bardzo fajny dużo praktyki i potrzebnej wiedzy.
×
×
 • Create New...