Jump to content
Dogomania

Stasiak

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Stasiak

  1. A po co ty masz psa który jest hodowlany i go szkolisz? Pies nie zna sensu wystaw, więc jedyną sprawą jaką może pies w tym lubić to bieganie za piłeczką, i bieg z przewodnikiem. I w cale nie jest prawdą że nic innego nie potrafią, znam wiele psów które chodzą po ringach, są szkolone na różne stopnie IPO, i gdyby przewodnikowi się coś chciało zrobić, to się żywym z tego nie wyjdzie..
  2. Proszę, tak od razu mnie nie atakować. Nie zamierzam żadnej suki rozmnażać, tylko pobawić się w wystawy, zdobyć może jakiś puchar. Naprawdę nie chodzi tutaj o zarabianie na szczeniakach, na co dzień, jeżdżę mercedesem-benz s klasą i porsche panamera, więc nie wiele szczeniaki by mi dały.. Psy miałem już od dziecka, lecz nigdy nie byliśmy w związku, ani nie rozmnażaliśmy suki, która ma tylko metrykę, przez cały okres czasu, w którym mamy psy mieliśmy raczej psy, więc nie było nawet problemu z niechcianymi ciążami. Ja hobbistycznie zajmuje się szkoleniem psów, oczywiście nie krzykiem, bólem fizy
  3. Czyli mogę zrobić suczce wystawę w wieku np 5-8 miesięcy ale prawa hodowlane uzyskam w 15 miesiącu?
  4. Witam. Mam pytanie czy żeby uzyskać sukę hodowlaną muszę mieć 3 wystawy ale dopiero po 15 miesiącu życia czy mogę to zrobić przed 15 miesiącem życia i zostanie suka potem obdarowana mianem suki hodowlanej?
×
×
  • Create New...