Jump to content
Dogomania

Sara1990

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sara1990

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lek sprowadzany jest tylko i wyłącznie przez lekarzy weterynarii którzy maja dostęp do hurtowni albo we Francji albo w Anglii. W zależności od wagi pieska dobierana jest odpowiednia ilość leku, im większy pies tym drożej wychodzi leczenie. Moj piesek ważył 7 kg i koszt leczenia na miesiąc wynosił około 600 zł oczywiście plus kontrole wizyty z wynikami krwi i usg co dwa tygodnie przez ponad pół roku.
 2. Sara1990

  mastocytoma

  Polecam z całego serca lek masivet ! Żadnej chemi żadnych innych leków ! Ten jest niezastąpiony z 5 cm guza w trzy dni nie było śladu. :) posiadam na sprzedaż w razie czego ;)
 3. Mam na sprzedaż masivet 50 jedno całe zapakowane opakowanie i jedna połówkę. Moj piesek czuje się świetnie i już nie potrzebuje. 280 zł plus koszty wysyłki ewentualnie. Polecam bo na prawdę warto !!!
 4. Witam. Mam do sprzedania tabletki masivet 50. Nowe zapakowane opakowanie. Pozostalosci po moim piesku który już czuje się dobrze i nie potrzebuje tabletek :) cena 240 zł plus koszt wysyłki ewentualnie :) kontakt: [email protected]
×
×
 • Create New...