Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. A Frycia jakie cudo...:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/5/dscn2086eg0.jpg[/IMG]
  2. Mambusia też...:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6171/dscn2091yb1.jpg[/IMG]
  3. Spójrzcie jaka ta Klarusia piękna...:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6463/dscn2076fl7.jpg[/IMG]
  4. Nikt dzisiaj o Wdzięcznej nie pamięta? :roll: :roll: :roll:
  5. Te 2 chłopczyki mają już zaklepany domek- tak twierdzi kierowniczka.[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1584/dscn2066rg0.jpg[/IMG]
  6. Dodzwoniłam się przed chwilą do schroniska , więc sprawy mają się tak: Odłapano matkę szczeniąt, są w osobnym, zacienionym boksie i je karmi :multi: . Matka ponoć śliczna, średniej wielkości. 2 chłopczyki już zarezerwowane ponoć do dobrych domków/ nie budy/, ale wydadzą je dopiero za tydzień jak matka wykarmi. Zostały więc 3 dziewczynki, jak zwykle. Są naprawdę przepiękne, może też szybko znajdą domki :loveu: . W Orzechowcach rzadko idą suki, chyba że są wysterylizowane. Odetchnęłam z ulgą, kiedy dowiedziałam się że maluchy są z matką. Przynajmniej nie będą głodne.:lol:
  7. szczeniaczki mówią wszystkim dobranoc...:loveu: [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1420/dscn2089lb1.jpg[/IMG]
  8. Zuzuniu, cały czas o tobie myślę...:-(
  9. Frytka ślicznota :loveu: prosi o domek...[IMG]http://img371.imageshack.us/img371/7915/dscn2064qu4.jpg[/IMG]
  10. Dzwonię po znajomych i pytam czy ktoś nie jedzie we czwartek na trasie Rzeszów - Warszawa. :p Nie ma zbyt wiele czasu, bo przecież ja po te szczeniaki muszę pojechać jeszcze do Orzechowców.:roll:
  11. O, widzę że dzięki moim szczeniaczkom jakieś znajomości się odswieżyły...:eviltong: :eviltong: :eviltong:
  12. To moja ulubienica Klara, przepięknie umaszczona. W tej chwili wszystkie zdrowiutkie, puchate i krąglutkie jak maślane bułeczki :loveu: :loveu: :loveu: . Jedziemy do schroniska w ciągu kilku najbliższych dni odrobaczyć wszystkie psy /80 km/ i mam cichą nadzieję że sprawę ze szczeniaczkami uda się do tej pory jakoś rozwiązać wspólnymi siłami...:roll: Pajunia, a gdzie ty mieszkasz nad morzem ?[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9021/dscn2075jk7.jpg[/IMG]
  13. Może ktoś wypatrzy te samotne bidulki...:-( :-(
  14. Pajunia czemu ty tak daleko? :placz: :shake: Gdybyśmy taką Pajunię mieli gdzieś w pobliżu, jechałabym już po maluchy żeby ani dnia dłużej w schronie.:-(
  15. I jeszcze raz Cygan :loveu: [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5715/dscn2080qn2.jpg[/IMG]
  16. I ostatni z piątki rodzeństwa chłopczyk- Cygan- cały czarny :loveu: .[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7921/dscn2083ri8.jpg[/IMG]
  17. i jeszcze raz Gucio:loveu: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1795/dscn2090pb2.jpg[/IMG]
  18. Pierwszy chłopczyk - Gucio-jako jedyny łaciaty :loveu: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4658/dscn2068zo9.jpg[/IMG]
  19. I jeszcze raz Mamba w swej całej okazałości...:loveu: [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/920/dscn2078io6.jpg[/IMG]
  20. A to sunia Mamba, też czarna z białymi skarpetkami tylko krótszymi :loveu: [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8628/dscn2079gg4.jpg[/IMG]
  21. I jeszcze raz Frytka:loveu: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3981/dscn2085zb3.jpg[/IMG]
  22. A to sunia Frytka, czarna z białymi skarpetkami :loveu: .Cudo!!![IMG]http://img104.imageshack.us/img104/205/dscn2086bv2.jpg[/IMG]
  23. Klarunia jeszcze raz :loveu: . Przepraszam że zdjęcia wstawiam pojedynczo, ale nie potrafię inaczej.[IMG]http://img384.imageshack.us/img384/6862/dscn2070vl3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...