Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. moze musi dojsc do siebie........
  2. ja mam nadzieje uzbieram cos na bazarku.. chociaz troche
  3. na pewno bedzie coraz lepiej ! a pieski sie na pewno polubia i przyzwyczaja. u mnie poszlo gladko, choc to dwie sunie, od razu zaczely spac przytulone do siebie i w ogole. choc czasem sie pokloca, jak to baby :diabloti: wiec sie nie martw, na pewno sie uda. pomysl sobie o tych, co maja po 5 psow albo i wiecej :razz:
  4. a mają głupawki po kąpieli ? :razz:
  5. fajnie :) choc gdybym ja psy spuscila to juz bym ich pewnie wiecej nie zobaczyla :mad:
  6. ktory to las,ze ludzi nie ma i psa mozna spuscic? :razz:
  7. czekamy na wiesci... oby jak najlepsze......
  8. jak milo ja widziec szczesliwą :loveu:
  9. a nowy domek nie chce za kastracje zwrocic troche?
  10. no prosze, a ktos tu pisal, ze pekinczyki sa nieszczekliwe :evil_lol:
  11. oo ! a skad ci ludzie?
  12. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5712792#post5712792[/url]
  13. ja tez zrobie bazarek. ten kosmetyczny bedzie teraz na Pana Pekinczyka.
  14. trzymamy kciuki ! i za ciecie i za nowy domek !
  15. najsmutniejsze jest to,ze on i inni tego typu i tak znajda takiego, ktory bedzie niekastrowany ...
  16. Jagienka - i swietnie! oby takich osob bylo wiecej... ale wiadomo niestety, ze ludzie czesto biora zwierzeta wlasnie na prezent dla dziecka i wtedy to jest jak zabawka. co troche slysze, a to ktos oddaje krolika, bo sie znudzil (nawet sie nie pofatygowali wymyslec inny powod) a to psa itd... trzeba liczyc sie niestety ze wszystkimi nimilymi ewentualnosciami, bo sa one wciaz u nas nagminne... ale nie sadze, zeby ktokolwiek chcial obrazac, wiadomo, ze nie wszyscy sa tacy. mi tez rodzice kupili psa jak bylam mala i prosze co ze mnie wyroslo ;)
  17. a co go szczegolnie denerwuje?
  18. a jak sie z Heksa dogaduje?
  19. moje bazarki trwaja :razz: potem postaram sie jeszcze cos dolozyc...
×
×
  • Create New...