Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16965
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Bylam w kocich sprawcach w terenie,zostawiłam rower..i niestety wsiąść się nie dało...Tak grzeje, że nawet na miotle polecę w chłodniejsze regiony
  2. Idę jednak do łóżka nie do wanny.Mamy 20°,da się przeżyć. Dobranoc
  3. Ja nie mam dlatego do wanny napuszczę mało wody coby się nie utopić
  4. To wyobraź sobie jak ja się czuję na poddaszuChyba do wanny z małą ilością wody pójdę spać.
  5. Strasznie duszno ale hop resztka sił zrobię
  6. Pogoda tragiczna u nas.Nie ma czym oddychać.
  7. Znowu piecze? U nas noce dobrze chłodne i to ratuje .
×
×
  • Create New...