-
Posts
4546 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marlena:)
-
[quote name='Monika_tbg']podniosę Ci kochana:loveu:[/quote] ja też podniosę :)
-
Więc znowu podnoszę :multi: .. mój tymczasowicz też ma problemy ze znalezieniem domku :roll: ... nie wiem,czy ta rasa naprawdę az tak odstrasza? :shake:
-
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
dokładnie...na poprzenim miejscu stawiają dom.. pracuje tam ciężki sprzęt,więc nie trudno było go wystraszyć :shake: ... -
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
-
[quote name='Paulina_mickey']Marlenko już nie trzeba podnosić, wątek jak na razie jest do zdjęcia nie rozumiem tylko dlaczego zostały usunięte posty z tym jak napisałam, że Tiger wymaga odpowiedzialnego wlaściciela bo [B]nie[/B] jest dobrze ułożony...:shake:[/quote] Podnioslam,bo i tak moje posty się usuwa...więc :mad: nie wiedziałam co napisać...jeszcze mnie zablokują :cool1: . Tigerku.super,że masz domek :multi:...
-
[quote name='Paulina_mickey']wyżła?a nie malamuta czy husky?coś mi sie pomieszało:evil_lol::roll:[/quote] Nie Paulina.to mi sie może pomieszało...wiem,że wiedzą co to wyżeł napewno... A na święta nie muszą go brać...bo przecież Wy macie po świętach przyjechać na spacerek :lol: ... no przy okazji na lookanie za Loganem :roll: :diabloti:... [QUOTE]dokładnie:roll: rozsądne zaadoptowanie psa wymaga poświęcenia mu uwagi, przebywania z nim jakiś czas, żeby się zaaklimatyzował, a nie zostawienie go samemu sobie, bo jest się zajętym gotowaniem lub porządkami [/QUOTE] No a Hugo nie lubi być olewany...i raczej nie da się mu nie ulegać :diabloti: ... Jeśli go olejesz albo wskoczy ci na plecy i zacznie cie lizać ,albo tak macnie cie łapą,że wylecisz przez okno :lol: [QUOTE]Pozostaje czekać aż te zakichane święta się skończą :evil_lol: [/QUOTE] Ja nie czekam,bo po świętach szkoła :eviltong: ... zresztą co mi tam jeden pies w tą czy w tą...na jeden tydzień w tą czy w tą :diabloti: ... Tyle,ze nie wiem jak moje ptaki to wytrzymają :evil_lol:... i koci przyjaciele,za którymi hugo potrafi przez okno wyskoczyć (w przenośni oczywiście:eviltong:)... [QUOTE]Trzymam kciuki, zeby ci co maja juz wyzla wzieli drugiego. Przeciez co dwa to nie jeden [/QUOTE] barkot - kciuki sie przydadzą,bo oni zapewne przekonani są do opisu ze strony tspz :lol:...
-
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
hmm... to duża miejscowość, w tym większość to pola,lasy,pastwiska,łąki ... :razz: ... Paulina już się o tym przekonała....tj. okrawkowo,bo widziała,gdzie Logan przebywał :roll: ... Ludzie go widują,ale dają znać,kiedy jest już zapóźno. Dzisiaj wysyłamy łańcuszki przez gg... moze to coś pomoże i ludzie szybciej będą pisać co,gdzie i jak :roll:.. sie zobaczy :razz: -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Tak :roll: ... tnz. nie łapania, a szukania :razz:... -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Podobno pokazał się niedawno na polach niedaleko gorzyckiego osiedla (znajomi mm go widzieli:roll: ) .. Także żyje... tyle wiemy.Nadal nie odpuszczamy! :mad: -
Dokładnie ;) ...
-
Nikt do Plamki nie zagląda :shake: ... taka cisza... Wskakuj na pierwszą :multi:
-
Edyta-sory nie wiedzialam,że nie można cytować zdjęć....................:roll: Słodka Plamka wskakuje na pierwszą :multi: ....
-
Jaki duży uśmiech :loveu::loveu::loveu: .. Kochane słoneczko szuka domku :multi:.
-
Cudo ...a takie biedne :shake: ehh.. No nic..mogę tylko podnieść:roll:
-
Kasia obiecała się postarać o zmianę.ale jesli dobrze zrozumiałam , to zmieniają tylko w niedzielę :roll: .. a do tego czasu hugo juz w domku będzie:eviltong:.. mam nadzieję . Po tej kastracji jeszcze większy z niego rozrabiaka niż przed. Ciocia jogi chyba przesadziła ze środkami p.bólowymi i teraz hugo naćpany jest :lol: ... Teraz leży..ale pewnie poleży z 10 minut i znowu się zacznie :eviltong:. Aha... on cały czas łapę podaje :roll::roll::roll::roll::roll:...... P.S Ciociu Paulinko - super avek ;)
-
Nie Tobie pierwszej :evil_lol: .. charakter też labka :eviltong: (znaczy sie w sensie łagodny jak baranek ) ....