Celinko- historie Twoich Muszkieterków najpierw powodują- :placz: , a później juz tylko- :multi: :loveu: :) Jesteś kochana- bardzo, bardzo :loveu:
Brązowa- ile ja takich smutnych historii w swoim zyciu już przerobiłam :angryy: Z racji wykonywanej pracy ciągle stykam sie z tak trudnymi i oburzającymi ludzkimi tragediami i niesprawiedliwością, że nóż dosłownie w kieszeni się otwiera :mad:
A ja Wam życzę aby Nowy 2007 Rok był dla Was najszczęśliwszym rokiem w życiu aby wszystko było NAJ i wszystko czego pragniecie Wam się spełniło :multi:
A sobie życzę, zeby skonczyły się wraz z moją operacją, moje kłopoty zdrowotne i życie moje nabrało tempa odpowiedniego dla mojego wieku i chęci a nie było wiecznie ograniczane przez ciągły ból...
Trzymajcie Kochane Cioteczki za mnie kciuki 3 stycznia proszę, jeśli wszystko pójdzie dobrze, wreszcie będę mogła normalnie żyć :multi: