piekny chlopczyk,chudziutki bidus,ale piekniutki:lol:
Florida,ja Ci bardzo chetnie podesle banerek,tylko jak?Ja jestem nowicjusz;) to pierwszy baner jaki zrobilam.Ale nie wiem czy nie wystarczy jak sobie skopiujesz ta czesc z Karmelkiem i wkleisz do siebie?