Jump to content
Dogomania

DragoSonia

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About DragoSonia

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DragoSonia

  Szczeniak atakuje

  Pieski się dogadały, bawią się ładnie, gdy któryś chce przestać to daje wyraźnie znać. Krzywdy też sobie nie zrobiły żadnej. Dziękuję Bou za odpowiedź :)
 2. DragoSonia

  Szczeniak atakuje

  Witam. Posiadam 7-letnią kundelkę, która jest mała, ok 8kg. Od miesiąca mam też 3-miesięcznego ONka. Psiak waży już ponad 13kg. Kiedy psy się bawią, młody często łapie starszą za sierść na karku i nią potrząsa. Sonia też go zaczepia. Żaden podczas zabawy nie piszczy, raczej powarkują. Obu zabawa sprawia radość, do czasu, aż Drago się nie nakręci. Z racji różnicy wagi suczka często tą zabawę przegrywa i jest tarmoszona. Nie ucieka od niego, kontynuuje te przepychanki, ale boję się, że gdy ONek jeszcze trochę podrośnie, to zrobi jej krzywdę. Jest się czym przejmować?
 3. DragoSonia

  Krosty u szczeniaka ONka

  Witam. Posiadam 3-miesięcznego szczeniaka ONka długowłosego. Kilka dni temu na jego brzuchu pojawiły się dziwne krosty, najpierw są czerwone, małe, podobne do pryszczy, po pewnym czasie stają się żółte, jakby ropne. Pękają i znikają, a na brzuszku zostają tylko białe plamki. Psiak od początku jest na karmie Brit Premium. Poza tym nie ma żadnych objawów, nigdzie indziej skóra nie jest czerwona, nigdzie indziej nie ma krost - tylko na nagiej skórze na brzuchu. Nie wiem, czy podejrzewać alergię/nietolerancję pokarmową, czy może coś z środowiska zewnętrznego, np. skoszoną trawę. Do weterynarza udajemy się w poniedziałek. Miał ktoś może podobny problem?
×