Dotarłam do schronu;) Zdjątka Czarliego mam tylko przydałoby mi się trochę informacji o nim, żeby sklecić jakąś historię. No i trochę Józkowych też zabrałam, więc zapraszam na wąteczek;)
Żabko tak się zagalopowałam i piszę o wielu psiakach, ale o tobie też pamiętam;) Zresztą wczoraj Cie widziałam na faslce;)