Jump to content
Dogomania

Zosiulka

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Zosiulka

 • Rank
  Newbie
 • Birthday April 15

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  Zwierzęta duże i małe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zosiulka

  Czym czesać?

  ja używam ummm szczotki w włosiem ( taka do mycia pleców - oderwałam końcówkę i idealna sprawa dla wszystkich gładkowłosych :))) a długowłosego pieska rodziców czesałam - tangle teezer'em - sprawdza się i u długowłosych przedstawicieli rasy ludzkiej i u psów :))
 2. Zosiulka

  JAMNIK i SCHODY

  Moja jest długa - zapewne albo mama albo tata byli jamnikiem :)) -- ja po prostu biorę ją na ręce żeby nie chodziła po schodach... Nie chcę żeby miała na starość problemy z kręgosłupem więc " na rączki" przed schodami :))
 3. Zosiulka

  Mój piecho

  Uspakajaj go i nie stresuj się - pies wyczuwa Twój stres i pewnie chce Cię obronić przed wszystkimi innymi psami :)Mów że wszystko jest dobrze - ja tak swojej mówię - bo szarpnięcie smyczy nie działało - ale uspakajanie działa :)) ona też "pies" na psy - na suszki oczywiście bardziej cięta. Też ma 6 lat i wzięta ze schroniska w wieku 4 lat :))
 4. Zosiulka

  Prośba o pomoc w wyborze rasy

  Nie kupuj- idź do schroniska..a tam to pies wybierze Ciebie : więc dylemat z głowy - tak tak, to pies wybiera człowieka a nie odwrotnie :)
 5. Zosiulka

  Imię dla psa - praca licencjacka

  Zosia - bo to imię a nie nazwa i jak ją zobaczyłam w schronisku to imię właśnie przyszło mi na myśl :) Kiedyś..(niestety oba już za tęczowym mostem).. była Zuzia ( też ze schroniska) i Zenek ( przygarnięty z ulicy - ktoś go wyrzucił bo ferie były....) To przypadek że wszystkie imona na "Z" :)
 6. Zosiulka

  Warszawa- nowe prawo dot. sprzątania po psiakach

  Niestety parę razy usłyszałam że umm,,,"sprzątanie kup to kicha" - a dla mnie na odwrót - nie sprzątanie to kicha :O a butelki i szkło..i jeszcze problem z rodzicami którzy "wysadzają" dzieci na kupę w parku ? i wcale się nie krępują i oczywiście nie sprzątają :O? ( park bródnowski ) Ja kupuję torebki śniadaniowe - zawsze mam kilka przy sobie ot na wszelki wypadek :))) Jak sprawić aby ludzie zrozumieli że sprzątanie kupek jest rzeczą tak normalną jak spuszczenie wody w toalecie :D? To powinien być nawyk !
×