[quote name='modliszka84']Lucek dzis idzie do domu. Bierze go jeden z pracowników schroniska, który ma już 10-letnią bokserkę.
:lol:[/quote]
aaaaaaaaaa - mało z krzesłą nie spadłam :)))
Bardzo bardzo się ciesze :)
czekam na oficjalne potwierdzenie zciągnięcia Lucka z allegro :razz:
dzięki za podpowiedź :)
O tym włażeniu na glowe to wiem z autopsji niestety - moja rodzicielka tak rozpuściła naszą jamniczkę długowłosą. Sara to terrorystka!!! jej mama była zdecydowanie grzeczniejsza :roll:
No cóż teraz ma 12 lat i na wychowanie już trochę za późno
Mam nadzieję, że pomożemy temu psiakowi.
Magda a gdyby pogadać z tą babką o problemie?? Z maila wyglądała na konkretną kobitkę więc może w pełni świadoma podjełaby decyzję. Tylko te dzieci....
Nowe allegro
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=296580398"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=296580398[/COLOR][/B][/URL]
Dziewczyny dostałam wiadomość na maila
"Witaj,
Nie moge niestety wziąć pieska ale może jest jakiś inny sposób w jaki mógłbym pomóc?
Pozdrawiam,
Tomek "
Szkoda, ale może faktycznie [COLOR=black]można wam w Pabianicach inaczej pomóc :)[/COLOR]
[COLOR=black]Przekazałam maila z allegro [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=black][email protected][/COLOR][/FONT][/EMAIL]
Lilith ja mam ogromną prośbę co do tej suni
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69752[/URL]
jaka ona jest?? czy lubi dzieciaczk?? Jak z innymi psiakami?
NIewiele o niej wiemy, tylko tyle że jednak jest w schronie :(
Zaczełam znów allegro ale mam szczątkowe wiadomości :oops:
wielkie dzięki :loveu::loveu:
Na Damian w tej kwestii wogóle nie mogę liczyć - głupi uparty chłop :chainsaw:
A mianuje się tym co kocha zwierzęta :stupid::motz:
Madziu daj mi na PW. Będę udostępniać wygranym tylko
Gosiu rzadziej będziesz????? :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
Ja mam konto, ale cholera od niedawna wspólne z Damianem, i to firmowe. Za Boga nie zgodzi się głupi chłop :angryy::angryy::angryy::angryy: