Oby domek tymczasowy wypalił :) Zdradźcie tajemnicę gdzie to :)
Trochę się pocieszyłam, wiadomościami, że ta choroba nie jest śmiertelna, tzn inaczej, że jest realna szansa..... Tylko nasza Viki to taki słabeuszek...
Chociaż po ostatnich rewelacjach Oktawii to juz nie wiem :evil_lol: