Napisałam do Emmy2 w sprawie rottki, może coś poradzi. Chyba pomagała ostatnio przy tej zagubionej rottweilerce, ale nie pamietam :oops: :oops:
Może wie kto mógłby nam pomóc ....
Założę jej dziś wątek, ale to chyba wieczorem, bo nie nadążam dziś trochę :)