[quote name='olekg18']Pokazałem mamie Czadzika i powiedziała"o takiego gremlina bym mogła mieć , przynajmniej w zupie kudły by mnie pływały ":D:D Więc pozdrawiamy to o Gremlina :D fajny Czadzik .
Wystawiasz go?Sama?CZy wogóle nie wystawiacie?[/quote]
dzięki:D:D:D, Jeszcze go nie wystawiałam, ale mam nadzieje że bede;)