Jump to content
Dogomania

Perunówka

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Perunówka

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najlepsza klinika Leonarda Gugały i sam Gugała jako lekarz :) Cudowni ludzie i najlepsi specjaliści!
 2. Behawiorystka Katarzyna Wawryniuk - najlepsza! Szukaj w nawiązaniu do eduanimals :)
 3. Ile lat/miesięcy musi mieć pies by podejść do szkolenia?
 4. Jestem szczęśliwą posiadaczką mieszańca wilczaka czechosłowackiego z malamutem (prawdopodobnie). Takie wyszły szczeniaczki, zdarza się. Przede wszystkim to już od urodzenia bardzo charakterne psisko. Będzie się kłócić, będzie próbować przekraczać granice. Nie uzyskasz nic karami. Podczas prób patrzył będzie na Ciebie jak na najgłupszą istotę pod słońce, a i tak zaraz zrobi swoje. Nagrodami uzyskasz bardzo wiele. To niesamowicie inteligentne psy, które uczą się w zastraszającym tempie. Muszą mieć dużo ciekawych zajęć. Jeśli takowych nie dostaną, sieją spustoszenie. Ponadto wszystko są super kochane. Jako rasa pierwotna bardzo dbają o swoje stado. Śpią ze stadem, odliczają członków stada na spacerach... bronią jeśli wyczują niebezpieczeństwo. Rzeczywiście, trzeba im poświęcać ogrom swojego czasu, jednak zwraca się to dużą dawką miłości.
 5. Pomyślałam jeszcze dłużej i myślę, że należy szukać pomocy i nie sądzę by wszystko było stracone. Potrzeba tylko lekarza wizjonera, który nie będzie bał się zaryzykować, tylko zadziała tak by ratować pieska. O odszkodowanie - jak najbardziej, a przynajmniej o zwrot kosztów całości leczenia u tamtego weterynarza.
 6. Hej, Mam 5 miesięcznego pieska (mieszańca wilczaka czechosłowackiego z prawdopodobnie malamutem - nie, nie ja bawiłam się w stwórcę). W ramach profilaktyki kazano nam w wieku 4 miesięcy wykonać zdjęcie RTG stawów biodrowych by stwierdzić czy u pieska występuje tendencja do dysplazji. Okazało się, że występuje i to bardzo duża. Zdjęcie wyglądało bardzo podobnie, tyle że w wieku 4 miesięcy ta część śródmiedniczna jest jeszcze miękką tkanką kostną, którą da się usunąć by niejako miednice i panewki otworzyć na głowy kości. Nie wiem jak to wygląda w wieku 9 miesięcy ale nam polecono by operację wykonać jak najszybciej. Jeśli szukasz pomocy i nie straszne Ci wydatki czy ewentualny dojazd, bardzo polecam Klinikę Leonarda Gugały w Szczecinie. Pięknie zrobiona operacja, super się wszystko wygoiło (operacja była robiona 28 grudnia 2017), przede wszystkim bardzo ciepli i wykwalifikowani ludzie :) Koszt takiej operacji wraz z lekami pooperacyjnymi to około 1350 zł. Jednak wiedza, że pies nie będzie miał do końca życia problemów z chodzeniem - bezcenna.
×
×
 • Create New...