Jump to content
Dogomania

Paula&Kokonut

Members
  • Posts

    1647
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula&Kokonut

  1. Dzień dobry :) zapraszamy na kolejną edycję bazarku :https://www.dogomania.com/forum/topic/350249-bazarek-dla-tobiego-do-0208-zapraszamy/
  2. Witamy wszystkich Przyjaciół Tobiego, zapraszamy na kolejną edycję bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350107-bazarek-dla-tobiego-do-04072019-r-zapraszamy/ :)
  3. Dzień dobry, Podrzucam linki z bazarkami kosmetykowy https://www.dogomania.com/forum/topic/350105-bazarek-avon-i-oriflame-dla-tobiego-do-02072019r/ z fajnymi przepisami https://www.dogomania.com/forum/topic/350104-przepisy-dla-tobiego-do-1507/ Będzie jeszcze 1. z różnościami, link podrzucę jak już ogarnę :) Zdublowałam się z Kasią, nie zauważyłam postu :D
  4. Witam, Mówimy tu może o schronisku Shelter Friend from Ukraine? Obserwuję ich na facebooku i z ciekawości pytam. Pozdrawiam
  5. Dzień dobry, Nowy bazarek dla Tobiego uruchomiony :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349850-bazarek-dla-tobisia-do-1305/
  6. Pięknie maluje, chętnie zakupię 1 obrazek :)
  7. Dzień dobry, zapraszamy na równoległy bazarek dla Tobiego AVON i ORIFLAME z linku poniżej. Zamówienia będą wysyłane razem, jeśli ktoś zamówi coś i z AVON i z ORIFLAME. https://www.dogomania.com/forum/topic/349686-bazar-avon-do-1804-i-oriflame-1104-dla-tobiego/?tab=comments#comment-17453037
  8. Dzień dobry, Ruszyła kolejna edycja bazarku. Zapraszamy :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349664-bazarek-dla-tobiego-do-0804-zapraszamy/ Pozdrowienia dla Wszystkich i dla Tobiego :)
  9. Może nie na temat ale bardzo szkoda mi tego Pana co szuka tego pieska. Codziennie na kilku grupach na FB publikuje ten post: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=379142872938937&set=a.128818194638074&type=3&theater Możecie Państwo udostępniać? Może gdzieś jest ten piesek, ktoś widział.
  10. Witam, Zapraszamy na bazarek AVON: https://www.dogomania.com/forum/topic/349558-bazarek-avon-dla-tobiego-do-1803/
  11. Witam, Zapraszam na kolejną edycję bazarku na rzecz Tobiego, link poniżej: https://www.dogomania.com/forum/topic/349248-bazarek-dla-tobiego-do-3101-super-fanty-zapraszamy/ Dużo fajnych rzeczy do wylicytowania. ZAPRASZAM!
  12. To chyba najlepszy rok w jego życiu. Tak mi się wydaje.
  13. Witam, Zapraszam na kolejną edycję bazarku dla naszego podopiecznego Tobiego.
  14. Z chęcią wezmę udział i coś dorzucę od siebie. :)
  15. O matko, oby wszystko było w porządku. Ciągle ten nasz Tobi ma pod górkę.
  16. Ja również przyłączam się do podziękowań. Cieszę się, że Tobi robi postępy.
×
×
  • Create New...