[COLOR=black]przesympatyczna sunia Mała jest ciągle bezdomna. miała już szansę na domek, jednak uciekała nowym właścicielom. co prawda oni od razu nie zrezygnowali, ale Mała wciąż wracała na sławny skwerek w centrum Starachowic. i cóż z nią począć?... zima się zbliża, pomóżcie prosimy! Mała potrzebuje właściciela, który zpewni jej wiele cierpliwości i wyrozumiałości. W przyszłości odwdzięczy się z pewnościa, swoją wileką pisią miłościa![/COLOR]
[COLOR=black]Mała jest.... mała;) tzn niska, ok 40 cm w kłębie i ma ok 2 lat.[/COLOR]
[IMG]http://images2.fotosik.pl/103/035feb0d0b8312dd.jpg[/IMG]
[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/9950/p1000241zy9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img446.imageshack.us/img446/1923/p1000244bc4.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/103/57c279a12e6ff0fb.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/103/dcd5f969aa6ae50e.jpg[/IMG]
[IMG]http://images3.fotosik.pl/103/d46247dfdd281d70.jpg[/IMG]