Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Mam wykladzine, kwadraty 50x50cm, podklejone guma, 110szt. Mam zdjecia, ale jat tu sie wkleja??:-o Jak na moj gust to by sie nadalo do ocieplenia bud. To tez dobry izolator od podloza. Te 110 szt. wejdzie do samochodu osob. Moze jedzie ktos do Wegrowa? Falenica jest w miare po drodze, zbacza sie z trasy 10 km w bok. Jedzie kto? :razz:
  2. Enia /Olga /Folen - wiem, ze do ktorejs z Was napisala niejaka Ola Z. z propozycja wsparcia finansowego:loveu: (nieskromnie dodam,ze mam w tym swoj udzial :evil_lol: ). Dziewczyny, ona czeka na jakis kosztorys (spokojnie, jeszcze kilka dni poczeka).A mozeby tak z tej kaski zaszczepic wszystkie nasze psiaki? Jak myslicie? Aha, i jeszcze jedno, przydalby sie jakis material o schronisku i zdjecia - jak najbidniejsze- to moze bardziej zmiekczy serca :roll: Chyba cos takiego bylo na watku, kojarze cos, chyba Osiolek chcial pozyskac jakiegos sponsora.Wyslijcie Oli jak mozecie,co?
  3. Olga, dobry pomysl! Ja popieram! Przy okazji wykonywania szczepien moznaby sie powoli zabrac za zalozenie "kartotek" naszym psiakom. Kto ma jakies doswiadczenie w takich schroniskowych pracach biurowych i wie jak to powinno wygladac, coby sie nikt juz nie czepial? Psy musza miec jakies identyfikatory (same ksiazeczki z opisem nie wystarcza?)? Tylko mnie nie wysmiejcie, ja tu nowa jestem :crazyeye:
  4. Oj, to sie porobiło :shake: Nie dość, że maluszki padają jak betki to jeszcze weterynarz się wykaże aktywnym działaniem ( szkoda,ze nie w tym kierunku co trzeba).
  5. Olga, popieram! Sluchajcie, tak jak sie przypatrzec tym wszystkim wegrowskim watkom to dochodze do wniosku,ze jest tu duzo aktywnych i chetnych do pomocy osob i moglibysmy mnooostwo zdzialac. Tylko, qurcze, wspaniale by bylo zaczac od podstaw-czyli od gruntu. Wtedy mozna by sukcesywnie i ogrodzic, i wode itd. Pomysly nagabywania burmistrza byly,ale czy jest jakas nadzieja? Ktoś coś wie???:roll:
  6. Mośka

    Ozzy - Pozegnanie

    :-( brak słów, Ozzuniu to dla Ciebie (*) (*)(*)
  7. Kontynuujac watek zbiorki roznych materialow na budy- moze dobrym pomyslem byloby porozwieszanie też w Wegrowie ogloszen, żeby ludzie przepatrzyli swoje składziki i podrzucili deski,itp. bezposrednio do schroniska? Wtedy odpada nam kwastia transportu z Wwy i może uzbiera się więcej towarów.Wybiera sie teraz ktos do Wegrowa i moglby porozwieszać?
  8. A Biszkopcik to nie ma juz domku w Wwie???
×
×
  • Create New...